2733
2734
عنوان

طلاق بهتره یا....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر پدرمادر جدابشن و بچه فقط بایه والد باشه و پدر نزخرا مادرو ببینه و قرارباسه دیگه هم نبیته بازم طلاق بهتره؟؟

توفکرش نیستی و پیداش میشه ولی وقتی که باید باشه میره 😕
2740

جدابشن بهتره.طلاق خوشبختانه کم کم داره عادی میشه و به دید بد نگاه نمیکنن.اینکه دونفر کع باهم تفاهم ندارن جدابشن بهتر اینه که باهم باشن و داعم دعوا این هم رو روحیه خودشون تاثیر منفی میزاره هم روحیه بچه هاشون تخریب میکنه

اون شرایط اجتماعی هم بستگی به تربیت اون بچه داره.من بچه ایو میشناسم همه جا با افتخار میگه پدرمادرم جداشدن تفاهم نداشتن چون میدونه چیزی نیست ک بابتش خجالت بکشه و کسیم جرات نمیکنه چیزی بهش بگه چون چیزی برای مسخره کردن وجود نداره. بچه ایم میشناسم که خودش خودشو حقیر و بدبخت میدونه و توسری خور...

صد در صد پیامد منفی داره.بیشتر میخوام بدونم آسیب روحی و روانی کدوم بیشتره؟

ببین من زندگیتو نمیدونم خب؟ولی برای من 

جدا نشدن پدر ومادرم  ..هروز مردم زنده شدم بخاطر دعواهای پدرومادم  اسیب دیدم خیلی ...نمیدونی حالم خیلی بده

وقتی کسی آروم و صبور دلیل نمیشه حالش خوبه شاید افسردگی داره و درون گرا و میریزه تو خودش

عزیزم افسردگی نداره و ذاتاً مثل همسرم آرومه،،اتفاقاً خدا رو شکر هم درسش،،هم روحیه اش،،هم ارتباطش با دوستاش همه چی نرماله،،اینم طرز فکر بعضیا ست که فکر می کنن بچه هایی که پدر و مادرشون جدا شدن حتماً افسردگی می گیرن،،درسته خیلی چیزا رو ندیده و تجربه نکرده اما وضعیتش خیلی بهتر از بچه هایی هست که تو دعوا بزرگ می شن‌.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
از چه لحاظ میسوزه؟

هم از لحاظ درسی هم اخلاقی 

رفیق بازو مهر طلب میشن اکثر اینجور بچه ها  و تا یه جنس مخالف ازش تعریف کنه سریع خام میشن  چون دنبال توجه و امنیتیه که هیچوقت تاحالا تو خانوادش پیدا نکرده

در کل خیلی اسیب پذیرن  چون خونه واسشون ارامش نداره 

هم از لحاظ درسی هم اخلاقی  رفیق بازو مهر طلب میشن اکثر اینجور بچه ها  و تا یه جنس مخالف ا ...

وای چه قدر منو گفتی،،منم دنبال آرامش نداشته ام بودم تا همسرِ سابقم رو دیدم سریع وابسته اش شدم و باهاش ازدواج کردم هر چی پدرم گفت صبر کن درست رو بخون برو دانشگاه شهر دیگه از ما دور شو گوش نکردم اونم تو ۱۷ سالگی!!

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2706