2733
2734
عنوان

بچه ها کیا روز عروسیشون بهشون خوش گذشت ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی سخته الان من با دوتا بچه های برادرم اومدم مسافرت واقعا از این همه شلوغی دیوانه شدم

کاملا درکت میکنم

بعد این ب کنار اونجا ک مجبوری وانمود کنی ک ب توعم مث بقیه خوش میگذره و اوکیی ولی از درون فقط دوس داری چشاتو ببندی و باز کنی ببینی خونتی😐 اون حس از هممش بدتره😑

من عقد و عروسیم یکی بود از لباسم خوشم نمیومد آرایشگاه بابا میلم نبود سالن باب میلم نبود فیلمبرداری و ...

منم هیچی اونطوری که میخاستم نبود آخرشم منت اینکه عروسی گرفتم بدهکارم بعد عروسی به راه بود کاش نمیگرفتم

منم هیچی اونطوری که میخاستم نبود آخرشم منت اینکه عروسی گرفتم بدهکارم بعد عروسی به راه بود کاش نمیگرف ...

آره والا اشتباه من عقل الان رو داشتم فقط لباس میپوشیدم و عکس میگرفتم و بعدشم مسافرت 

بعد نومیدی بسی امیدهاست                                                  از پس ظلمت بسی خورشیدهاست
آره والا اشتباه من عقل الان رو داشتم فقط لباس میپوشیدم و عکس میگرفتم و بعدشم مسافرت 

من حتی همینم گفتم به شوهرم ولی مادرشوهرم گفت نههههه ما مهمون دعوت کردیم زشته عروسی نگیریم.شوهرم همه هزینه هارو خودش داده بود بیشتر مهموناهم فامیلای اونا بودن.من میگفتم ارایشگاه و اتلبه درست حسابی بریم یه یادگاری قشنگ از عروسیمون باشه ولی کلا پنج تا دونه عکسه که انقدم بد ارایش شدم اصلا دوس ندارم عکسامو نگا کنم قایم کردم به هیشکی هم نشون ندادم

چرا؟

سر تعداد مهمون سر خرج‌مخارج سر مدل رقص سر اینکه چرا اقوامم رقصثدن سر همه چی بحث بود😑همشون پوزشون بالا بود کلا...اخر شب دستبندم هم گم کردم😑😑😑مامان بزرگم هم صبح همون روز سکته کرده بود تو بیمارستان بود کلا روز گندی بود

اومدن ولی من مثل کل عمرم با احساس تنهایی و ترس از آبرو و غصه و بغض اون روزو عین روزای دیگه گذروندیم& ...

ان شالله مسیر جدید زندگیتون سرشار از خیر و برکت و شادی و موفقیت و رسیدن به اهداف و آرزوهای خوبتون باشه عزیزم