2733
2739

من حنا بندون و عروسیم دوتاش ناراحت بودم از بس خانواده شوهرم اذیتم کردن مخصوصا پدرشوهرم و خواهرشوهرم  طعنه و کنایه کم محلی 

بدون هیچ دلیلی یعنی قهرو اینام نبودیم ولی رفتارشون صدو هشتاد درجه عوض کردن و گند زدن به عروسیم 

اصن بهم خوش نگذشت 

یه نمونه اشو بخام بگم تا این حد وسط رقص خواهرشوهرم میومد جلوم هولم میاد عقب جلو همه

شوهرمو میبردن یه گوشه عکس میگرفتن که مثلا من نباشم   

ولی الان اخلاقشونو خوب کردن 

خلاصه که خیلی دلم شکسته الان یک ماهه گذشته از دلم در نمیره همش بش فک میکنم 

میگم چرا ادمای انقد پستن که حاضرن بخاطر حسودی خودشون یا هرچیز دیگه گند بزنن به بهترین شب زندگی یه ادم   

شما شب عروسیتون چطور بود؟ 

لبخند های واگیردار😌💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عالی بود 

خاهرشوهرام خیلی هوامو داشتن اونشب هر 11تاشون مث پروانه دورم بودن شب قبلش یکی برام لقمه میگرفت یکیش پامو ماساژ میداد یکیش مواطب بود لباس عروسم کسی نبینه تکراری شه خیلی خوب بود خداروشکر 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌺 کابری هفتم 😐بهم نگید تازه وارد😕
2740

سلام فراموش کن

الان که هم اونا خوبند هم همسرت

گذشته مال گذشته است

من جشن نداشتم رفتم حج عمره و عالی بود

چندماه قبلش پدرمرحومم برام جشن نامزدی تو تالار گرفت وعالی بود

از من صبش یه حرفی شد و باعث ناراحتیم شد  الانم ک بش فک میکنم اعصابم خورد میشه ولی خب سعی کردم خونسردباشم و خوش بگذرونم و البته بهم خیلی خوش گذشت 

تعریف من از عشق همان بود که گفتم🍃دربند کسی باش که دربند حسین است❤️❤️❤️به یاد رنگین کمان 🌈🖤
2706