2733
2734
عنوان

بچه ها کیا روز عروسیشون بهشون خوش گذشت ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 112 پست
منم خواهر شوهر برادر شوهر زیاد دارم ناتنی خوبن ولی زیاد نه خیلی نمیسازن از هم بدشون میاد یکم 

اره طبیعیه 

ولی خب بازم پشت همن اینا 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌺 کابری هفتم 😐بهم نگید تازه وارد😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چهارتا دارم  یکیشون پوستمو کنده  اگه با هم خوب باشین خوبه خوش میگذره😃

اره عالین

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌺 کابری هفتم 😐بهم نگید تازه وارد😕
خدا را شکر  عزیزم یک سوال  درست متوجه شدم ؟ نوشتید هر یازده تاشون ؟یازده تا خواهر شوهر د ...

اره گلم

من روز عروسیم مامانم ظهرش تو آتلیه بودم زنگ زد گفت ما نمیایم تو سر خودی خودتم برو عروسیت مانیستیم... ...

امضاتون توجهمو جلب کرد امیدوارم خدا برات بهترین رو بنویسه

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

برا من خوب نبود..دلخوری و اینا نبودا ولی اصن خودم تو هیچ کاری دخیل نبودم دم امتحانا بود و عین مهمون رفتم عروسی خودم😐

کلا احمقانه بود حتی ارایشگاهمو خودم نتونستم انتخاب کنم و همه چی دست بقیه و عجله ای شد ..فقط نیمه شب ب بعد خوب بود😬😂

عالی بود  خاهرشوهرام خیلی هوامو داشتن اونشب هر 11تاشون مث پروانه دورم بودن شب قبلش یکی ب ...

شوخی یا جدی ؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .