2733
2739
عنوان

حس میکنم به آقایون نیازی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 38 پست
مثل این میمونه که بگین رانندگی رو دوست ندارم در صورتی که اصلا رانندگی نکردی و اگه بشینی پشت یه ماشین ...

چع ربطی داشت 🗿🚶🏿‍♀ 

قیمه.هارونریزین.توماس#  

(:🧸🔗.     U̶̶N̶̶B̶̶E̶̶I̶̶N̶̶G̶ ̶D̶̶E̶̶A̶̶D̶ ̶I̶̶S̶̶N̶’̶T̶ ̶B̶̶E̶̶I̶̶N̶̶G̶ ̶A̶̶L̶̶I̶̶V̶̶E̶!☻ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببین منم  چند سال پیش همین حس و داشتم نمیخام تعریف کنم شرایطم از هر نظر اوکی بود تنها زندگی میکردم و فقططط از بابام پول میگرفتم و با دوستام بودم..اما کارما بهم نشون داد که اینجوریام بگی نیس.. یادم نمیره زمستون بود توی فروشگاه برای اولین بار همسرمو دیدم اونم منو دید.اصلا انگار سالها همو میشناختیم و از روز به بعد کلا مسیر زندگیم عوض شد و الانم متاهلم و راضیم..

برای باور گُل دادن جوانه زدن کافیست❤🌱
2728
بزار بگزره کم کم بیزار میشی ازش

چندین ماهه درگیرشم

کاش وقتمو صرفش نکرده بودم💔

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
راجع ب تو؟! یا خودش؟! باورم نمیشه اصلا اونی که فکر میکردم نیس، اما هنوز بهش علاقمندم، خدایا چرا این ...

نه من بش گفتم غیر مستقیم که دوسش دارم اونم گفت آدما از دور قشنگن نزدیک بشی میفهمی هیچی نیستن

شاید جور دیگه تصورش میکردی الان که باهاشی

میفهمی آدم توی تصوراتت نیس نه؟

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
چندین ماهه درگیرشم کاش وقتمو صرفش نکرده بودم💔

کار خوبی کردی وگرنه همیشه فکر میکردی یه جنتلمن بود حصرتشو میخوردی . البته تلفنی صحبت نکنین باهاش چون عامل وابستگیه 

آقا هستم
نه من بش گفتم غیر مستقیم که دوسش دارم اونم گفت آدما از دور قشنگن نزدیک بشی میفهمی هیچی نیستن شای ...

ببین من کلا خیلی تصورش نمی‌کردم. چون هرروز یا یه روز درمیون میدیدمش، بعدشم جریان یکم متفاوت بود، چندماه پیش اومد صخبت کنه باهام و خوشش اومده بود ازم که من تند برخورد کردم و گفتم حرفی ندارم تا چند روز پیش شمارشو پیدا کردم و به بهونه عذرخواهی راجع به رفتار چند ماه پیشم پیام دادم بهش ولی نگفتم علاقمندم و خودش گفت باهم آشنا شیم؟! و ادامه دادیم، بعد بحث گذشته شد، گفتم تو این بازه که به من علاقمند بودی با کسی رفتی تو رابطه که گفت آره یکی دو ماه با یکی بودم که خودم کات کردم منم بهم برخورد ولی هیچی نگفتم، خودش متوجه شد و گفت من نمی‌دونستم ازم خواست میاد توعم؛ بعد هی از بدبختیاش میگه؟! بنظرت دلیلش چیه؟! آخه چرا باید دو روز اول انقد راحت بود من خیلی موضع خودمو حفظ میکنم جلوش... من مطمئنم ب من علاقمند بوده این مدت اما هیچی نمیگه نمی‌دونم چی بگم واقعا خورد تو ذوقم

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2740
کار خوبی کردی وگرنه همیشه فکر میکردی یه جنتلمن بود حصرتشو میخوردی . البته تلفنی صحبت نکنین باهاش چون ...

آره بنظر خودمم حسرت خوردن خیلی بدتر از پشیمونیه...

ببین من کلا خیلی تصورش نمی‌کردم. چون هرروز یا یه روز درمیون میدیدمش، بعدشم جریان یکم متفاوت بود، چند ...

یکی اینکه شاید میخواد باهات راحت باشه از اولش 

یا اینکه یکی رو میخواسته که باهاش درد دل کنه 😐

الان رل زدی یا درحد فرندی؟

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
یکی اینکه شاید میخواد باهات راحت باشه از اولش  یا اینکه یکی رو میخواسته که باهاش درد دل کنه 😐 ...

گفتش باهم باشیم؟!  منم گفتم فکرامو بکنم بعدشم اوکی دادم، ولی خب هنوز در مورد اتفاقات روزمره صحبت میکنیم نه بیشتر، ولی اصلا اون چیزی که فکر میکردم نیستش

مثل اینه بگی کباب نخوردم تا حالا و اصلا هم دوست ندارم . باید امتحان کنی ببینی دوست داری یا نه . ال ...

خب از هیچ مَردی خوشم نیومده تاحالا و فکر نکنم از این به بعد هم از مَردی خوشم بیاد.

2706