2733
2739
عنوان

حس میکنم به آقایون نیازی ندارم

464 بازدید | 38 پست
حس آن‌ چنانی به آقایون ندارم که نشه کنترل کرد.بنابراین به همسر و عشق و عاشقی هم نیازی ندارم.

تاحالا با هیچ پسری حتی حرف هم نزدم و سر قرار نرفتم با هیشکی.

شما چطور؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بضی وقتا این حسو دارم 

میگم خب ما خانما که خیلی عاقلیم شوهر پارتنر بیاریم تو زندگیمون حرصمون بدن که چی 😂

اما خب بضی وقتام دوس دارم یه دوست که همجنس خودم نباشه تو زندگی ام باشه حرف بزنم باهاس

2742

با کراشم رفتم تو رابطه از دیروز. اما به ابن جمله که آدما فقط از دور قشنگن، ایمان قلبی پیدا کردم...

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2738
با کراشم رفتم تو رابطه از دیروز. اما به ابن جمله که آدما فقط از دور قشنگن، ایمان قلبی پیدا کردم...

این جمله رو کراش من بهم گفته بود 🙂

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
این جمله رو کراش من بهم گفته بود 🙂

راجع ب تو؟! یا خودش؟!

باورم نمیشه اصلا اونی که فکر میکردم نیس، اما هنوز بهش علاقمندم، خدایا چرا این کارو بامن کردی😭

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2706