2752
2734
عنوان

خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا صبرت بده ولی به اینم فک کن شاید شوهرت تنها تنها خورده باشه دفه بعدی حواستو بیشتر جمع کن

اخه دیروزم اون روز هندونه رو بردن دیروز کمپوت و گیلاس و عسلمو بردن راستی شوهرم از گیلاس بدش میاد 

چه جوری میان خونت میبرن تو نمیبینی؟!!!!

چشمات مشکل داره؟

یا زبون نداری میبینی دارن میبرن هیچی نمیگی؟!

یا در خونت قفل و کلید نداره هرکی سرشو میندازه میاد از یخچالت وسایل میبره؟!

کل نظرها رو بخون

خوندم 

باید ریشه ای حل سه این موضوع خدا صبر بده بهت 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

همونجا رفتی پایین میگفت واسه خواهرشوهرته میگفتی شما به فکرشی برو براش بخر

اینارو شوهر من برای زنه حامله اش خریده که شما نه یه ظرف یه کیلو  که اشو با جاش ورداشتی آوردی بدون اطلاع ما

من باید بیام از یخچال بقیه وسایلی که شوهرم برام خریده بردارم؟!!!

دفعه بعدم حواستو جمع کن نیان بردارن، در خونتم قفل کن وقتی نیستی یا حمومی یا خوابی

نباید میرفتی میگفتی  ی شوهرت میگفتی واقعا نمیخوای تذکر بدی؟من الان برم بی خبر از یخچال اونا یچ ...

خخخخخ اون روز شوهرم  هندونه گرفته بود به خدا یه ذره انگار واسه بچه تو کوچه میدن واسه من اوردن دیروزم شوهرم واسم گیلاس و عسل و کمپوت گرفته مادر شوهرم برداشت گفت خواهر شوهرت مریض پریود سرش بخور انگار این فقط پریود میشه برداشت برد بخدا تو یخچال بجز روغن حیوانی هیچی نیس اینا نمیگن این شیر میده  چیکار میکردم 

اخه دیروزم اون روز هندونه رو بردن دیروز کمپوت و گیلاس و عسلمو بردن راستی شوهرم از گیلاس بدش میاد&nbs ...

خب شما مگه خونتون در نداره:(

قفل نداره:/؟

چجوری هندونه و کمپوت رو میبرن از خونت مخصوصا هندونه به اون سنگینی:|

2706