2733
2734
عنوان

خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 72 پست
اتفاقا چون اونجا کشته بودیم دل وجیگر و چلوگوشت همونجا درست کردیم که جبران زحمت شده باشه ولی اینکه د ...

البته که درست میگید باید رعایت کنند ولی یه چیزی هم بگم همیشه وقایع اونجوری که ما می‌بینیم نیست احتمالا همسرت بهشون گفته نصفش برا شما چون بحث ۵_۶تومن پوله اصلا اون چرا دست به گوسفند زده که حالا نصفش رو برداره ‌.شما هم کار خوبی کردی چیزی نگفتی الان یکی از نزدیکای من همینطوری هستن رسما خرج خانواده همسرش از ایناس و خیلی هم مادرشوهرش ریخت و پاش و مهمونی داره ایشونم همش حرص میخوره ولیکن تقصیر همسرش هست .همسرش همچین اجازه ای به اونا میده میگه پدر و مادرمن هرچی دارم مال اونا هم هست برا خانومش هم کم نمیزاره اما پولاشون حیف و میل میشه همیشه .

اتفاقا چون اونجا کشته بودیم دل وجیگر و چلوگوشت همونجا درست کردیم که جبران زحمت شده باشه ولی اینکه د ...

خداییش خیلی پررو بوده.

اگر خونه مادر خودمون گوسفند بکشیم نصف شو برمیداره؟

همون شوهرمون خون بپا می‌کنه به قرآن. 

شوهر من که همش توقع داره مادر و پدر من خرج کنن براش بدون هیچ چشم داشتی.

بعد برای خانواده خودش جون میده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی ازش میگیرن جلو چشمشون دوباره بفرستش خرید نرفتم داد و بیداد کن همه همسایه ها بریزن خونتون دو بار ...

شوهرم شده تریاک بگیر پدر معتادش هر دوگرم ۶۰۰تومن هر دوروز یک بار میگیره هر بار میگم نخر میگه بابا کارت خودتو بده الکی کارت اون میبره انگار من م

نمیفهمم  تو زندگی هیچ پیشرفتی نداشتیم

البته که درست میگید باید رعایت کنند ولی یه چیزی هم بگم همیشه وقایع اونجوری که ما می‌بینیم نیست احتما ...

اره قبول دارم عزیزم شوهرمنم زیادی دست ودلبازه 

اون روز هم به مادرش گفت مامان شماهم بردار ولی میدونستم تعارف میکنه 

مامانش هم اصلا نگفت نه از خدا خواسته برداشت

به مادرمنم همینجوری میگه ولی مامان من اجازه نمیده میگه نمیخوایم خودمون میخریم دستتون دردنکنه 

خلاصه  امان از وقتی که مردا گوش به حرف خانومشون ندن و خانوادشونم سواستفاده گر باشن😑

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خداییش خیلی پررو بوده.  اگر خونه مادر خودمون گوسفند بکشیم نصف شو برمیداره؟ همون شوهرمون خون ب ...

نه مطمئنم اگر خونه مادر من بود هرگز مادرم برنمیداشت 

کارش که خیلی خیلی پررویی بود 

من حتی الان اومدم خونه مادرم تا خونه ام اماده بشه 

وسایل فریزرم رو هم اوردم خونه اش 

مادرم دست نزد به وسایلم تا خودم بهش گفتم استفاده کن 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اره قبول دارم عزیزم شوهرمنم زیادی دست ودلبازه  اون روز هم به مادرش گفت مامان شماهم بردار ولی م ...

دقیقا همینطوره ولی چون ما همسرمون می‌خره مادرامون رعایت  می‌کنند و دوست ندارند از داماد چیزی بگیرند حتی خودشون هم همیشه یه چیزایی بهمون میدن که دخترشون استفاده کنه. اما مادرشوهر چون پسرش میخره متاسفانه حق خودش میدونه منم نمیگم کار درستیه منم ناراحت میشم ولیکن تقصیره مرداست.من تو عقد یه چیزایی میدیدم شاخ درمی‌آوریم همسر من هیچی هیچی هیچی نداشت تو عقد ولی از اون هم فکر کندن و بردن بودن هم مادرش هم خواهر و برادراش ولی خب من بعد ازدواج توجیهش گردم که اونا وضع  مالی بهتری نسبت به ما دراند و نياز نیست تو به اونا کمک کنی! 

دقیقا همینطوره ولی چون ما همسرمون می‌خره مادرامون رعایت  می‌کنند و دوست ندارند از داماد چیزی بگ ...

من نمیتونم کلا درمورد خانواده اش با شوهرم حتی حرف بزنم فورا عصبانی میشه

اوایل فکر میکردم از علاقه ی زیاده

ولی الان فهمیدم یه علت خیلی عجیب داره!

اونم اینه که شوهرمن میدونه خانوادش چقدر اخلاقهای بد دارن و درواقع دوسش ندارن و بخاطر همین انقدر گارد داره 

دلش نمیخواد من به روش بیارم 

دوس نداره من بفهمم این رابطه ومحبت یک طرفه اس 

منم واسه همین متاسفانه نمیتونم بگم فهمیدم مادرت سواستفاده کرد 

خودمو زدم به نفهمیدن ولی خیلی حرص میخورم😑

من نمیتونم کلا درمورد خانواده اش با شوهرم حتی حرف بزنم فورا عصبانی میشه اوایل فکر میکردم از علاقه ی ...

درک میکنم برعکس همسر من فک می‌کرد خیلی دوستش دارن تا یسری مسائل پیش اوند فهمید اصلا دوستش ندارن و فاصله گرفت .بعضیا شخصیت مهر طلب دارند همسر شما هم همینطوره براشون خرج میکنه توجه کنند بهش! برادرشوهر منم همینطورهدرسته داره و وصعش خوبه اما واقعا نیاز به این همه ریخت و پاش نیست .اونا هم سو استفاده می‌کنند  الکی تحویلش می‌گیرند تا  بیشتر بهشون برسه .خانومش هم کم آورده و تنها راهی که پیدا کرده همینه کاراش رو میندازه گردن مادرشوهر که حداقل جبران بشه ولی نمیدونه همین صمیمیت و رفت و آمد های بیش از حد آخر سر به ضررش خواهد شد مادرشوهر که تا ابد سرپا نیست کارای تو رو بکنه دو سال دیگه از پا بیوفته  بلافاصله خواهرشوهرا خواهند گفت بزا هرکی رب و مربا و .‌‌فلان درست می‌کرد همونم بهش برسه !نمیگن چقد هزینه براشون کرده 

درک میکنم برعکس همسر من فک می‌کرد خیلی دوستش دارن تا یسری مسائل پیش اوند فهمید اصلا دوستش ندارن و فا ...

حالا خانواده شوهرمن فقط استفاده میکنن

محبت ورفت وامد و اینا کلا در حد صفره 

شوهرم با سرویس دادن هم محبتی دریاقت نمیکنه ولی آدم نمیشه انگار وظیفه ی خودش میدونه

خداییش خیلی پررو بوده.  اگر خونه مادر خودمون گوسفند بکشیم نصف شو برمیداره؟ همون شوهرمون خون ب ...

واي شوهر منم همينه 

هر پولي مامانم اينا خرج كنن وظيفه است ، چون من دخترشونم

ولي پدرشوهرم اگر نصف پول عروسي رو بده لطف كرده ، و شوهرم همه هديه ها رو ميده به اونا ، 

ميگه بابام لطف كرده پول خرج كرده 

خدایا چقدر من حرص بخورم از دست همه  از دست بچم  از دست شوهرم  یا از دست استارتر ای ...

وای چه خشنی تو بخاطرگیلاس ابروریزی کنه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید