2733
2734
عنوان

چرا نشنید… چرا …

684 بازدید | 59 پست

سلام و شبتون بخیر باشه 

یه موضوعی همیشه آزارم میده 

اونم این که چرا خدا رهام کرد؟ 

چرا دستامو نگرفت، چرا کمکم نکرد؟

کمک مادی و اینا منظورم نیست

منظورم هدایته…. 

اینکه خواستی مذهبی و مومن بشی ولی رهات کرد… 

یعنی انقدر حوصله م از مذهبی بودن و تنهایی سر رفت که برگشتم … وقتی مذهبی نبودم شادتر بودم اما با مذهبی شدن آرامش داشتم ولی به شدت حوصله م سر می رفت و دوست داشتم با یه مذهبی ازدواج کنم تا بتونم دوام بیارم تو این راه ولی نشد…

همیشه دختر چادری یا محجبه هارو که می بینم غبطه می خورم

خصوصا اونایی که ازدواج کردن یا از خانواده مذهبین…

چون یاد تلاش‌های خودم میفتم که هیچی دستمو نگرفت… 

جز تنهایی و غم و حسرت و گریه…

با اینکه همیشه می خواستم هدایت شم …

دوست دارم بازم نماز بخونم و برگردم ولی همش میگم این عمر رفته و دردهایی که کشیدم چی میشه… الله واقعا سمیع و علیمه؟ چرا ناله های منو نشنید … چرا… 

الان پاشو این شما اونم شیر اب اونم یه چادر 

پاشو استارت بزن منتظر چی هسی... 

بزرگوار خواهش میکنم لایک نکن. لطفا وقتی به کسی  تو نی نی سایت راهکار میدید برای زندگیش، حواستون ، ب کلمه کلمه جمله هاتون باشه چون توشه میشه برای اخرتتون. زبان ۵ سانت گوشته ولی هفتاد گناه رو یک تنه  میتونه انجام بده پس حواستون ب زبونتون باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید باید یه سری تجربه کسب میکردی....منفی نبین

قله سابقم 🌹امضام واسه شماست...بله شما☺...هروقت مشکلی پیش میاد که کاری از دستم برنمیاد به این فکر میکنم که ما مدت زیادی زنده نیستیم چرا باید انقدر فکر کنیم و غصه بخوریم ؟اینم مثل مشکلات دیگه میگذره چه خوب چه بد ....ببین چه زود بزرگ شدی ...همینقدرم زود دنیا رو ترک میکنی ...اگه الان تو زندگیت مشکلی هست که تو راهی واسش نداری بسپار به خدا ...بلندشو یه دمنوش یا هرچی که حالت خوب میکنه بخور راستی کنارشم حتما یه شکلات 🍫 بخور  مزه شکلات میبررررررتتت به دنیای کودکی ...غصه نخور اینم میگذره خداهست هوامون داره ....به خودم قول دادم که اصلا زندگیرو سخت نگیرم .....توام نگیر ....خدا خودش میدونه چجوری حلش کنه ...فقط تو بخواه باقیش باخدا،😍🤲...حالا که حالت خوبه واسه منم دعا کن ...دوستت دارم ..❤️راستی میدونی من نه کودکی کردم نه نوجوانی دیدم نه جوانی... اینارو گفتم فکر نکنی صدام از جای گرم بلند میشه.... دلتو از کینه پاک کن اونجا جای خداست لطفا نزار آلوده شه... تو خودت تو خونه آلوده زندگی میکنی؟ راستی یه روزی انتخاب کنین که تو اون روز فقط خودتون باشین و تنها... به خودتون فکر کنین تو تنهاییه که آدم میتونه استعدادشو.... ضعفاشو و... پیدا کنه و درستش کنه.... هرکسی از زندگیت رفت بزار بره کائنات  بهترشو واست میفرسته باور کن... انقدری قوی باش که رفتن کسی نابودت نکنه.... منم مثل تو موی سفید تو سن کم زیاد دارم ولی قشنگه چون اینا تجربه های من از زندگیه.. خجالت نکش لازم نیست همیشه رنگشون کنی... راستی میدونستی خیلی زیبایی 🥰🌹نوبت ماهم میشه که آرزومون لمس کنیم و از خوشحالی جیغ بکشیم و بگیم خداییییییا شکرت... همین الان خودتو تو اون لحظه تصور کن و بگو خدایا شکرت...با هر بهم ریختگی بهم نریز.. این بهم ریختگیا داره تورو واسه خواستت آماده میکنه 🌹من ناامید نیستم نوبت من و توام میرسه بهت گول میدم ✨به خودکشی فکر نکن زندگی زمینی نزار سوخت بشه تو اومدی به خدا ثابت کنی که میتونی ادامه بدی 🌹ادامه بده یه روزی قرار اینارو واسه همه تعریف کنی 🌹
2731
شاید باید یه سری تجربه کسب میکردی....منفی نبین

قشنگ گفتی… آره شاید 

ولی خب آخه ممکنه تجربیات آلوده ت کنن… 

خب اون دختری که ۲۰ سالگی با یه مومن ازدواج می کنه خوب می مونه

ولی وقتی تنها می مونی و دیگه حتی با خدا هم نیستی هی داغون میشی… یعنی برات مهم نیست که گناه کنی

همه مون مورد آزمایش قرارمیگیریم باید تو مشکلات از صبر   نماز کمک بگیریم این عین آیه ی قرآنه

مسلمون شدن یعنی چی؟یعنی تسلیم شدن تسلیم خواستدخدا شدن

همیشه همینه چون آدمای مذخبی تواین زمونه کم شدن واقعا من متاهلم همسرم هست ولی اونم مشغول کارای خودشه و تو شهر غریبم هستم و تنها واقعا کسیو تدارم برای رفت و آمد و معاشرت جز اینکه موقع نماز میرم مسجد و گاهی میام نی نی سایت

از قضا مشکل هم تووزتدگیم فراوون داشتم و دارم

ولی واقعا دلیلی ننیشه نماز یا حجتبمو بزارم کنار

اتفاقا اتفاقا تو مشکلاتم بیشتر پناه میبرم به خدا و نماز

مشکل ک برطرف میشه انگار مستحباتمم کم میشع

گاهی میگم خدا این مشکلاتو میزاره سر راهم کا بازم زیاد برم سمتش😊

قررربوووونش برم که واقعا پناهمه تواین همه مشکلات واقعا مایه ی آرااااامشمه

خدایا شکرت که داریمت

خدایا شکرت که ائمه رو داریم

اونایی که امام حسین ندارن چیکارمیکنن واقعا؟

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
قشنگ گفتی… آره شاید  ولی خب آخه ممکنه تجربیات آلوده ت کنن…  خب اون دختری که ۲۰ سالگی ...

مومن از نظر شما یعنی چی؟ واسم تعریف کن 

قله سابقم 🌹امضام واسه شماست...بله شما☺...هروقت مشکلی پیش میاد که کاری از دستم برنمیاد به این فکر میکنم که ما مدت زیادی زنده نیستیم چرا باید انقدر فکر کنیم و غصه بخوریم ؟اینم مثل مشکلات دیگه میگذره چه خوب چه بد ....ببین چه زود بزرگ شدی ...همینقدرم زود دنیا رو ترک میکنی ...اگه الان تو زندگیت مشکلی هست که تو راهی واسش نداری بسپار به خدا ...بلندشو یه دمنوش یا هرچی که حالت خوب میکنه بخور راستی کنارشم حتما یه شکلات 🍫 بخور  مزه شکلات میبررررررتتت به دنیای کودکی ...غصه نخور اینم میگذره خداهست هوامون داره ....به خودم قول دادم که اصلا زندگیرو سخت نگیرم .....توام نگیر ....خدا خودش میدونه چجوری حلش کنه ...فقط تو بخواه باقیش باخدا،😍🤲...حالا که حالت خوبه واسه منم دعا کن ...دوستت دارم ..❤️راستی میدونی من نه کودکی کردم نه نوجوانی دیدم نه جوانی... اینارو گفتم فکر نکنی صدام از جای گرم بلند میشه.... دلتو از کینه پاک کن اونجا جای خداست لطفا نزار آلوده شه... تو خودت تو خونه آلوده زندگی میکنی؟ راستی یه روزی انتخاب کنین که تو اون روز فقط خودتون باشین و تنها... به خودتون فکر کنین تو تنهاییه که آدم میتونه استعدادشو.... ضعفاشو و... پیدا کنه و درستش کنه.... هرکسی از زندگیت رفت بزار بره کائنات  بهترشو واست میفرسته باور کن... انقدری قوی باش که رفتن کسی نابودت نکنه.... منم مثل تو موی سفید تو سن کم زیاد دارم ولی قشنگه چون اینا تجربه های من از زندگیه.. خجالت نکش لازم نیست همیشه رنگشون کنی... راستی میدونستی خیلی زیبایی 🥰🌹نوبت ماهم میشه که آرزومون لمس کنیم و از خوشحالی جیغ بکشیم و بگیم خداییییییا شکرت... همین الان خودتو تو اون لحظه تصور کن و بگو خدایا شکرت...با هر بهم ریختگی بهم نریز.. این بهم ریختگیا داره تورو واسه خواستت آماده میکنه 🌹من ناامید نیستم نوبت من و توام میرسه بهت گول میدم ✨به خودکشی فکر نکن زندگی زمینی نزار سوخت بشه تو اومدی به خدا ثابت کنی که میتونی ادامه بدی 🌹ادامه بده یه روزی قرار اینارو واسه همه تعریف کنی 🌹
2740
همه مون مورد آزمایش قرارمیگیریم باید تو مشکلات از صبر   نماز کمک بگیریم این عین آیه ی قرآنه مس ...

اونایی که امام حسین ندارن یا دارن فرقی نمیکنه... خدا کنار همه هست مهم انسانیته دوست عزیز 

همه مون مورد آزمایش قرارمیگیریم باید تو مشکلات از صبر   نماز کمک بگیریم این عین آیه ی قرآنه مس ...

چقدر قشنگ نوشتی… با گریه خوندمش… 

همیشه خدا پشت و پناهت باشه 🌷

موافقم با دوستمون دقیقا تو هر مشکلیزک پیش میاد ی درسی هست عین امتحانات دانشگاه تا اون درسو یاد نگیریم پاس نمیشیم که بریم مرحله بعد

بعدشم مباید فکرکنیم ک روزی برسه بی مشکل زتدگی کنیم خدا خودش میگه انسان رو در سختی آفریدیم.پس یعنی سختیه همراهمون هست 

بقولی استادی ی مثالی میزد میگفت خوشی یا سهل زندگی مثل شنا کردن میمونه اون لحظه که از زیر آب میای بیرون نفس بگیری اون ی لحظه خوشی باز دوباره باید بری پایین بری تو سختی

پس زیاد دل خوش نکنیم اینکه اگه دیدی همه چی خیلی خوبه هیچ مشکلی نیست هیچ غمی نیست بدون ی جای کار مشکل داره

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
مومن از نظر شما یعنی چی؟ واسم تعریف کن 

مرد مذهبی دیگه، از اونا که تو خانواده مذهبی بزرگ شدن

چشم پاکن، نماز می خونن، کربلا میرن… 

از اونا که قشنگ فرقشون رو با بقیه حس می کنی…

و من داشتم یکی رو…

خدا رو التماس کردم یا این یا یکی بهتر… نشد … رها کردم دیگه همه چیو…

👏👏👏👏

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
اونایی که امام حسین ندارن یا دارن فرقی نمیکنه... خدا کنار همه هست مهم انسانیته دوست عزیز 

حق با شماست… ولی دلم گرفته بود خواستم درد و دل کنم

وگرنه فرمایش شما کاملا متینه🌹