2737
2734

سلام

بچه ها من ی درسی داشتم ک عملی و نظری داشت

نظری رو استاد ۹.۷۵ داده بهم 

عملی هم کمتر شده

به جفتش اعتراض بزنم بنظرتون؟

بعد اینکه میشه درس افتاده رو ترم تابستون ور داشت؟

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!

مونده تابستون ارائه بشه یانه 

با اعتراض بهت نمره نمی‌ده برو دانشکده ببینش

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی ترم‌تابستون همه جا حضوری هست و هر درسی ارائه نمیشه

نهایتا ریاضی یک و دو و دیفرانسیل 

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
2731
مونده تابستون ارائه بشه یانه  با اعتراض بهت نمره نمی‌ده برو دانشکده ببینش

تابستون ارائه میشه

برم ببینم چی بگم؟ نمیخوام التماس کنم😕

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!
2738
اعتراض بزنی کمترش میکنه نمیدونم چقدر نوشتی ولی الان از نظر استاد در حقت خوبی کرده. اگر بیشتر میشی ...

والا خودمم فکر میکردم این نمره رو بگیرم

یعنی ۹،۷۵ کمتر بوده ک اینو داده؟

نمیشه ی ۰.۲۵ صدم بده پاس شم😕

والا خودمم فکر میکردم این نمره رو بگیرم یعنی ۹،۷۵ کمتر بوده ک اینو داده؟ نمیشه ی ۰.۲۵ صدم بده پاس ...

اگه میخواست بده همون اول میداد.ولی اگه فکر میکنی میتونی با صحبت مجابش کنی انجام بده.خیلی امید نداشته باش متاسفانه☹️☹️☹️

اگه میخواست بده همون اول میداد.ولی اگه فکر میکنی میتونی با صحبت مجابش کنی انجام بده.خیلی امید نداشته ...

آره اوکیه ی کاریش میکنم

حالا عملی رو کمتر از ۹ اینا شدم اونو اعتراض بزنم فایده نداره بنظرت؟

آره اوکیه ی کاریش میکنم حالا عملی رو کمتر از ۹ اینا شدم اونو اعتراض بزنم فایده نداره بنظرت؟

میخوای بزنی بزن چون ۱۰ نیست که بترسی بندازتت در هرصورت افتادی خیلی هم باید بیکار باشه ۹ رو بکنه ۶،۷. ولی خیلی بعیده بهت نمره اضافه کنه اینجوری،به نماینده بگو باهاش صحبت کنه ببره رو نمودار.

میخوای بزنی بزن چون ۱۰ نیست که بترسی بندازتت در هرصورت افتادی خیلی هم باید بیکار باشه ۹ رو بکنه ۶،۷. ...

مرسی عزیزم از راهنماییت❤️