2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست من همه کاری کرد برای پسردار شدن رژیم سونو روزای خاص جوش شیرین همه چییییی الان اسم دخترش باراناست

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

2740
تحت نظر دکتر بود عزیزم حتی برای روز تخمک گذاریش سونوگرافی کرد همه چی اماده بود برای پسردارشدن اما بچه اش دختر شد خدا نخواست براش.

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

منم میخاستم رژیم بگیرم واسه پسردار شدن ولی اینجا دیدم خیلیا همه چی رو چندین ماه رعایت کردن بچه شون دختر شد.برعکسشم خیلیا که زیاد جدی نگرفتن و بچه شون پسر شد.من تصمیم دارم فقط روز تخمک گذاری رو رعایت کنم و بقیه چیزا رو بی خیال دیگه هر چی خدا خاست
جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست
من دکتر سنتی غیر سنتی همه چی دما 1.5 کنترل کردم تست تخمک گذاری رژیم سخت ولی فقط باید خدا بخواد منم الان مدتیه می خوام برای دومی اقدام کنم اما شوهرم چون پسر می خواد جرات نمی کنه
عزیزم من گرفتم و روز قبل از تخمک گذاری د روز تخمک گذاری اقدام کردم و نی نیم پسره درسته همه چی دست خداست ولی خوب بعضیا یه جنسیتو بیشتر دوست دارن حالا دختر یا پسر چه اشکالی داره تلاششونو بکنن
2706