2733
2734
عنوان

سلام اومدیم مسافرت بچم ۱۶ ماهشه عصرونه بیرونیم چی بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیکی بیسکوییت مادر چیزی بخرید براش 

شیر بخر 

اب هویج 

تخم مرغ گرمه نبر 

لقمه نون پنیر یا سیب زمینی ابپز یا سرخ کرده 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2731
ماجان بده 

ماجان چیه

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
جالبه برام چرا نمیگین یک سال و چهار ماه 

اینطور عادت کردیم

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
کته گوجه ای چیه گلم؟

گوجه رنده شده و هویج رنده شده و سینه مرغ نگینی باهاش سرخ میکنی بعد بهش آب و برنج اضافرمیکنی میزاری دم بکشه.دمپختک هم بهش میگن گلم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
ناگت مرغ سرخ کن خالی خالی بخوره نون پنیر و گردو کلوچه خرمایی و شیر کته گوجه ای  شیربرنج ای ...

سبزی پلو خوبه ببرم از نهار میخوام بیرونی و‌هله هوله ندم

دقیقاً برا منم سواله یعنی مردم اینقدر ریاضی دان شدن که می‌دونم بچشون چند ماهه هستش دیگه راحت روند نم ...

تازه من دیدم بچه دوساله میگن ۲۴ماهه  

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.