2733
2734
عنوان

سلام اومدیم مسافرت بچم ۱۶ ماهشه عصرونه بیرونیم چی بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 44 پست
نان بربری و ماست پاکتی

از همه راحتتر بود 

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
سبزی پلو خوبه ببرم از نهار میخوام بیرونی و‌هله هوله ندم

اره ببر گلم.ماست پاکتی از این تکی ها هم ببر ک از گلوش پایین بره.منم مخالف هله هوله م همه شون هم بچه کم خون میکنن

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عجیب

دقیقا کجاش عجیبه؟؟

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2728
گوجه رنده شده و هویج رنده شده و سینه مرغ نگینی باهاش سرخ میکنی بعد بهش آب و برنج اضافرمیکنی میزاری د ...

یغنی مواد آماده شده رو به برنج آبکش شده اضافه می کنی و میزاری دم بکشع دیگه درسته مثل ماکارونی؟

یغنی مواد آماده شده رو به برنج آبکش شده اضافه می کنی و میزاری دم بکشع دیگه درسته مثل ماکارونی؟

نه گلم اول گوجه و هویج رنده درشت میکنی بعد سینه مرغ ۴بند انگشت نگینی میکنی همه مواد باپیاز تفت میدی بعد ۱پیمانه برنج و ۱پیمانه آب اضاف میکنی باهم قاطی بشن بعد میزاری دم بکشه.غذا نی نی هاس

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
نه گلم اول گوجه و هویج رنده درشت میکنی بعد سینه مرغ ۴بند انگشت نگینی میکنی همه مواد باپیاز تفت میدی ...

آهان من خودم می خواستم برای مامان و بابام درست کنم دور هم غذای جدید بخوریم ،مجردم😁😁😁😁😁

2738

برنج آبکش نکن باید نرم یا شفته بشه.ک بلعش برای بچه راحت تر بشه

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
آهان من خودم می خواستم برای مامان و بابام درست کنم دور هم غذای جدید بخوریم ،مجردم😁😁😁😁😁

برای خودتون هم میتونید اینکار کنید ولی درصد آبش کم باید باشه عزیزم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
برنج آبکش نکن باید نرم یا شفته بشه.ک بلعش برای بچه راحت تر بشه

پس هر وقت بختم باز شد و ازدواج کردم و خدا اگه خواست و بهم نی نی داد و بعد 6ماه شیر خوردن هر وقت خواستم غذا بهش بدم حتما حتما این غذا رو درست می کنم😂

[QUOTE=297998179]اره ببر گلم.ماست پاکتی از این تکی ها هم ببر ک از گلوش پایین بره.منم مخالف هله هوله م همه شون هم بچه ...[/QUOTE

همینو میبرم فقط نیازه گرمش کنم چون وسیله گرم کننده ندارم

همه جااش حالا چرا غذای سفره بهش نمیدی؟؟؟بزرگ شده دیگه ماشالا هرچی خودتون میخورین بهش بده

نظر شما عجیبه از نظر ما عادیه

بیرون میریم نمیخوام هله هوله بدم میخوام یچیزی بدم راحت و‌مفید باشه 

2706