2733
2739

مشکلی با این موضوع ندارید خانواده ی همسرم زیاد اهل رفت و آمد نیستن شاید سالی یه بار مادرشوهرم داداشاش و خواهراشو ببینه پدرشوهرمم همینطور و کلا منو زیاد دعوت نمیکنن خونه شون 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

بهتر سرت درد میکنه بری کار کنی

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر خوب 

دوری و دوستی همیشه بهتره 

مشکلات و‌حرف ‌‌و حدیث و دلخوری هم کمتره 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2738

12 ساله ازدواج کردم تا حالا ندیدم با فامیل رفت و آمد کنن حتی عید دیدنی هم نمیرن. فقط اگه عقد و عروسی باشه میرن

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

ببین مال من سه سالی جاری هام را ندیدم اصلا حق نداریم خونه برادرشوهر و خواهر شوهر بریم مادر شوهرم میگه پسرام بدون زن و بچه بیان عمه و عمو و خاله ودایی ایناشون را که اصلا نمی شناسم کلا جز آدمیزادها نیستن

تو از برگزیدگان خدایی  دوست داشتی همیشه لنگ و پاچه مادرشوهرت وسط زندگیت بود؟ یا هر روز زنگ می ...

حالا اینجورمیشد تاپیک میزد تانواده شوهرم هرروزاینجان😂

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
بهتر راحتی دیگه. دردسر کمتره

مامانم گیر میده میگه خانواده های دیکه کلی به عروس احترام قائل میشن اینا انگار نه انگار یه عروس دارن هر چی میگم اونا دیکه مدل شون اینطوریه قبول نمیکنه

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
2706