2737
2734
عنوان

کیا خانواده ی شوهر خیلی بهشون محل نمیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 29 پست
تو از برگزیدگان خدایی  دوست داشتی همیشه لنگ و پاچه مادرشوهرت وسط زندگیت بود؟ یا هر روز زنگ می ...

مامانم بیخیال نمیشه نمیدونم چرا 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
12 ساله ازدواج کردم تا حالا ندیدم با فامیل رفت و آمد کنن حتی عید دیدنی هم نمیرن. فقط اگه عقد و عروسی ...

دقیقا برای منم این مدلین کلا پیش هم بشینن در حد چند کلمه حرف میزنن خیلی درون گرا هستن ولی آدمای سالمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین مال من سه سالی جاری هام را ندیدم اصلا حق نداریم خونه برادرشوهر و خواهر شوهر بریم مادر شوهرم میگ ...

چرا مادرشوهرت اینطوری میکنه؟ عروسا و داماداش چیزی نمیگن

مامانم بیخیال نمیشه نمیدونم چرا 

چیکار به مامانت داری؟!    

حالا رفت و آمد زیاد داشتی و هر بار دعواشون می شد مادرت می خواست چیکار کنه؟ 

الان در آرامش سر زندگیت هستی ، ناشکری نکن!  به مادرت هم بگو مدل خانواده اشون همین هست ، خیلی هم خوبه !  من مشکلی ندارم! 

مادرت فکر کنم خودش سختی زیاد کشیده الان براش سخته ببینه دخترش این مشکلات تو زندگیش نداره! 

یا ارحم الراحمین
2742
دقیقا برای منم این مدلین کلا پیش هم بشینن در حد چند کلمه حرف میزنن خیلی درون گرا هستن ولی آدمای سالم ...

آره اینا هم همینن،  مثلا دختر عمو یا زن عمو اینا را ببینن در حد سلام و احوال پرسی، ولی خب من خودم با فامیلمون رفت و آمد داریم و خدا را شکر شوهرم مشکلی با این مورد نداره

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
مامانم گیر میده میگه خانواده های دیکه کلی به عروس احترام قائل میشن اینا انگار نه انگار یه عروس دارن ...

به نظر من از مادرت حرف بشنوی بهتره تا بخوای به زور نزدیک اونا بشی. وقتی مدلشون اینجوریه بدون خوش شانس هستی و از زندگیت لذت ببر

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."
چیکار به مامانت داری؟!     حالا رفت و آمد زیاد داشتی و هر بار دعواشون می شد مادرت می خواس ...

دقیقا سختی زیاد کشیده از خانواده ی شوهر مامانم آدم مهرطلبیه خانواده ی شوهر هر بلایی سرش بیارن باز براشون جون میده

2740
مامانم گیر میده میگه خانواده های دیکه کلی به عروس احترام قائل میشن اینا انگار نه انگار یه عروس دارن ...

رفت و آمدهای خانواده شوهر که پوست منو کند!   هر بدجنسی که خودش بلد نبود ، عمه های شوهرم و خاله شوهرم یادش می دادن!   هر بار کلی مهمونی داشتن که انتظار داشتن من از صبح برم کارهاشون انجام بدم و تا آخر شب ظرف براشون بشورم! 

بشین سر زندگیت ، سری که درد نمی کنه دستمال نمی بندند!

احترام عروس هم به رفت و آمد نیست ، به دخالت نکردن هست! 

یا ارحم الراحمین
دقیقا سختی زیاد کشیده از خانواده ی شوهر مامانم آدم مهرطلبیه خانواده ی شوهر هر بلایی سرش بیارن باز بر ...

دقیقا ناراحته که تو چرا همچین شرایطی نداری که وجدانش راحت بشه که کارهای من درست بوده و الان دخترم هم تو موقعیت من همین کارها رو انجام می ده!،

یا ارحم الراحمین
دقیقا برای منم این مدلین کلا پیش هم بشینن در حد چند کلمه حرف میزنن خیلی درون گرا هستن ولی آدمای سالم ...

ببین خانواده همسر منم دقیقا اینجوریت و خیلی هم عالیه حوصله داری 

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
ببین خانواده همسر منم دقیقا اینجوریت و خیلی هم عالیه حوصله داری 

پدرو مادرت برای این مدل رفتار اعتراض نکردن؟ چون پدر و مادرم خیلی اهل رفت و آمدن لذت می‌برند از جمع های فامیلی این مدل کارا سنگینه

12 ساله ازدواج کردم تا حالا ندیدم با فامیل رفت و آمد کنن حتی عید دیدنی هم نمیرن. فقط اگه عقد و عروسی ...

خب مال منم همینه...از اخلاق قشنگ مارشوهرمه فقط یه عموی شوهرم چون دخترش رو داده باهاشون رابطه دارن...یکی هم بچه هاشن که هر جمعه میرن با زناشون البته یه جاریم و من باهاشون قطع رابطه ایم

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
پدرو مادرت برای این مدل رفتار اعتراض نکردن؟ چون پدر و مادرم خیلی اهل رفت و آمدن لذت می‌برند از جمع ه ...

پدر که ندارم و به مادرم ربطی نداره مگه قراره اون رفت و امد کنه خلاصه من که خیلی با این اخلاقشون حال میکنم

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
2706