2777
2789
عنوان

شوهرم و جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 51 پست
بهش طعنه بزن بگو حتما دوسش داری که روش غیرت داری

گفتم میگه تهمت میزنی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت❤🤞🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان همه میگن ب شوهرت چ مربوط ولی راست میگه هرچیزی حدی داره

😔😔😔خیلی هم خوشگله دارم از حسادت میترکم چرا روی اون غیرتی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت❤🤞🏻

وای چقدر شوهرت فضوله بگو خودش شوهر داره کسی هم باید حساس باشه شوهرشه نه تو شوهرمنم چون جاریم خیلی لباس های دکلته میپوشه خونشون نمیره اگه یه وقت بره خونه  مامانش اینها اونم اونجا باشه بدون که چیزی بگه برمیگرده میگه لباس پوشیدنش به خودشو شوهرش مربوطه

🚫دوستی ممنوع🚫❤️مادر ❤️مرا ببخش بخاطر شکست هایم... انتخاب هایم...تنهایی هام...گریه هایم...که همه بخاطره کسی دیگر بود! اما تو غصه ام را خوردی... مامان قشنگم دلخوشی زندگی ام پناه و تکیه گاه روزهای سخت رفیق روزهای شاد و غمگینم...❤️دوستت دارم ❤️تورو خدا دوسی جونی ها برای پیشرفت نکردن مریضی مامانم دعا کنید صلوات بفرستید اول برای شفای همه مریض ها دعا کنید بعد برای مامان من  لطفا فقط از دار دنیا یه مامان دارم یه عشق فقط یار من و یار من و یار خودم باش 🥰عشقم😍❤️دوستت دارم❤️
نگو دوسش داری پرو میشه

چی بگم پس

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهرت رسماً تو کار مردم دخالت میکنه 

جاریت دیر یا زود قهوه ایش می‌کنه نگران نباش 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام،هیچوقت فکر نمیکردم انتخاب همسر و ازدواج انقد سخت باشه ، تو این روزا واقعا نیاز به انرژی خوبتون دارم تا بتونم تصمیم درست بگیرم بوس به همتون عزیزای دلم ❤️🌝(یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱)
وای چقدر شوهرت فضوله بگو خودش شوهر داره کسی هم باید حساس باشه شوهرشه نه تو شوهرمنم چون جاریم خیلی لب ...

😔😔😔چیکار کنم وقتی هرچی میگم گوش نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو بارداری بیشتر حساس شدی یه مدت صبر کن تا زایمان کنی

باردار نیستم تیکر عروسیمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801