2733
2734
عنوان

شوهرم و جاریم

1160 بازدید | 51 پست

جاریم خیلی بی حجابه و این به خودش ربط داره شوهر منم بیش از حد غیرتیه خیلی روش حساسه و غیرتی میشه دارم دیونه میشم بار سومشه ک اینجوری میکنه هرچی میگم بهش میگه ناموسمونه😭

دلم نمیخاد اینجوری کنه میشه یه راهکار بدین بهم چی بگم ک دست برداره از اینکاراش

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ 

😐

میگن بودن کسایی که سرشون تو کار خودشون بوده و نمردن🥴😆 هزااااارمین کاربریمه🥱😴 من پول و ماشین و خونه نمیخوام من تورو میخوام عشقم 😍❤️ جمله ای که پسرا آرزوی شنیدنشو دارن...!! ولی کور خوندن😂 زززززرررررشک😜 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بگو دیگه چی میگه 

میگن بودن کسایی که سرشون تو کار خودشون بوده و نمردن🥴😆 هزااااارمین کاربریمه🥱😴 من پول و ماشین و خونه نمیخوام من تورو میخوام عشقم 😍❤️ جمله ای که پسرا آرزوی شنیدنشو دارن...!! ولی کور خوندن😂 زززززرررررشک😜 
2740
خب بگو دیگه چی میگه 

چندشب پیش جهازمو بردیم بعد جاریم میخاست بزه خونشون نصف شب بعد دامادشون گفت من میبرمت این غیرتی شده بود و داد و بیداد راه انداخته بود ک حق نداری بری با این

اوووووه ناموس بگو عزیزم اون ناموس داداش بزرگوارته خوبه منم رو داداشت تعصب داشته باشم ایششششش ناموسه& ...

😭😭😭😭خیلی بهش گفتم