2733
2734
عنوان

روابط دوستی عاطفی اختلاف سنی

134 بازدید | 17 پست

من چمه؟

۲۲ سالمه و موارد مختلفی برای آشنایی داشتم و آدمهایی که سن و سالشون بیشتره هم برام جاذبه دارن

یا آدمایی که یکم شیطونن

خانواده مذهبی هستیم

با یه آقایی طی یک پرژوه آشنا شدم ایشونم مذهبی اند 

منتهی ۱۵ سال اختلاف سنی داریم

ایشون میون مکالماتشون از من و خانواده م‌خیلی تعریف می کنند و با محبت صحبت می کنند یا شوخی می کنند

حتی پیش اومده که بین حرفاشون از تیپ و ظاهرمم تعریف کردن اما بیشتر اوقات راجع به اخلاق و رفتارم بوده

چند بارم‌بهم گفتن که تمایل دارن بعد از اتمام همکاری معاشرتمون ادامه پیدا کنه اما برداشتم این بود که مثلا مثل یه دوست اجتماعی نمی دونم واقعا

من‌م از ایشون بدم نمیاد منتهی فکر می کنم صرفا برام جالبه و نمی دونم اصلا حس واقعیم چیه 

از طرفی هم فکر می کنم حرف ها و توجهاشون مرتبط با شخصیتشونه و با همه همینجورن یا شایدم چون خیلی ازم بزرگ تره با خودش فکر می کنه منظور خاصی نداره

نظر شما چیه؟

نمیدونم 

ولی ی مذهبی ، دوست اجتماعی نمیشه با اون سن و سالش ، خواستگاری و بعد ازدواج . 

من خودم ک مذهبی نمی‌پسندم . 🚶🏻‍♀️😂 

ولی اگه آدم خوبی باشه واقعا ترو ب خاطر خودت بخواد و خانوادت و درکت کنه چ اشکال داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما دو تا نسل متفاوتید. الان شما 22 سالته و ایشون 37 سال! 

ممکنه الان حس خوبی رو تجربه کنید اما وقتی شما بشه 30 سالت و در اوج هیجانات دخترانه ات باشی و ایشون شده باشه. 45 سال چطور ؟

همه روابط تا 6 ماه اول صرفا با احساس و هیجانات پیش میره و بعد از اون خودش رو نشون میده و مشکل ها سر در میارن. 

سعی کنید فاصله بگیرید از ایشون و وابستگی پیدا نکنید، شما سنی ندارید در آینده گزینه های خوب با فاصله سنی نزدیک تر حتما سر راه تون قرار میگیره که هم آگاه باشه هم شیطنت داشته باشه. این دو ملاک رو خیلی ها دارن. 

2740

[QUOTE=297796231]شما دو تا نسل متفاوتید. الان شما 22 سالته و ایشون 37 سال!  ممکنه الان حس خوبی رو تجربه کنید ام ...[نمیدونم چرا بعضیا تا اختلاف سنی رو میبینن سریع جمله ی کلیشه ای میگن.مگه خانمه سنش ثابت میمونه.خب اونم پیرتر میشه.واینکه هردو باهم بزرگ میشن شبیه هم میشن بعد ی مدت اگه اختلافی هست بخاطر مود طرف هست نه سن.چندتا طلاق رو دیدید بخاطر سن باشه؟عوامل دیگر موثر تر هستند تا سن.

من بدبینم.حس میکنم دوهمسری براشون امری عادیه

منم حس خوبی نمی‌گیرم ، خدایا منو ببخش شاید واقعا آدم خوبی باشه ، ولی اصلا نمیتونم ب عنوان شریک بهشون فک کنم اصلا و ابدا ، اصلا راهمون جداعه ، اون مختار ببینه من امثال جومونگ:/😂 بعد طرز دیدگاه من وای ن . 

2706