2733
2739

بچه ها من دو ماهه نامزد کردم و نامزدم ی جای دور سرکاره . بار اول ک رفتم فقط سر بزنم برا شام نگهم داشت و خنده و شوخی گفت تو درست کن ولی من گفتم زیاد وارد نیستم . دفعه ی بعد گفتم بعد شام میام کلییییی اصرار ک ن شام بیا ناراحت میشم باز گفت بیا باهم درست میکنیم بعد شام ک رفتم گفت دفعه ی بعد شام بیا درست کن!ک ایندفعه گفتم ن من اشپزی نمیکنم . بچه ها بنظرتون چجوری برخورد کنم؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بده مواد غذایی میده بهت که اشپزی یاد بگیری ؟ 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
2731
2738

ایندفعه رفتی بگو شام خوردم

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

چ مزخرففف

والا من اعصاب ندارم دق و دلیشو سر شوهر بیچاره خالی می‌کنم

منم عقدم ولی از لحظه نامزدی تا الان هروقت مادرشوهرم دعوتم کرده نیم ساعت قبل شام رفتم

اوقندر زود نرو ک مجبور شی غذا درس کنی... والااا

ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند و اما چه تلخ است روایت غم بار عادت:/🙂

آفرین اصلا نرو آشپزخونه ، حریم و فاصله رو رعایت کن شاید ناراحت بشن ولی حفظ آرامش زندگی تو مهمتره و این از من به تو نصیحت صمیمیت قاتل روابط هست ، سعی کن بدون همسرت خیلیی کم بری اونجا ، منم هروقت میرم حتی چای هم نمیخورم چون میگن پاشو بریز واسه خودت منم حتی آب بخوام  به شوهرم میگم برام بیاره البته اوایل احمق بودم میرفتم سینکشونم میسابیدم اونا هم تا فیهاخالدون زندگیم دخالت میکردن

متاهل هستم