2733
2734
عنوان

فیلم بازا همه بریزید تو تاپیک😁

693 بازدید | 50 پست

فیلم و سریال خارجی خفن دیدید معرفی کنید اون فیلمایی که دیدم خوشم‌اومده میگم تا بدونید تو چه سلیقه ای 

پیاپیش مرسی ازتون 

بازی تاج و تخت

وایکینگ ها 

ومپایرز

د صد

جوخه انتحار

پرندگان خشمگین

سینمایی ها اسمشون یادم نمیاد 

ولی از فیلم های عاشقانه هم خوشم میاد ولی آبکی نباشه و هیجانی باشه

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انوقت من باید آبم نخورم که چاق نشم

و منی که در حسرتشم و کلی هم بخاطرش حرف میشنوم

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
2731

سینمایی کره ای soulmate وایب خوبی میده 

سیزده دلیل برای اینکه یه سریال تینیجری و باحاله من خیلی دوسش داشتم 

سریال the 100 سه تا فصل اولش خیلی خفنه 

سینمایی امریکایی پنج فوت فاصله غمگین و عاشقونس و وایب خوبی داره فیلمش

سینمایی چینی روزهای بهتر من خیلی دوسش داشتم 

میـخوآم پرنده هارو بدونــ قفس بکشم                             وِگِن هستم ؛ غذای من ، توقف تپش یک قلب نیست                حامی حقوق حیوانات و طبیعت                                                   به خیال خود زدی ، بستی ، زنجیر کردی و با حبس جسمش حس قدرت کردی          با فرار روح و ریشه ی افکاری که قفل و زنجیر نمیشناسه چیکارمیکنی ؟                           زن = مرد   

سریال کره ای خنده در واکیکی خیلی خنده داره 

من چندبار دیدمش 

میـخوآم پرنده هارو بدونــ قفس بکشم                             وِگِن هستم ؛ غذای من ، توقف تپش یک قلب نیست                حامی حقوق حیوانات و طبیعت                                                   به خیال خود زدی ، بستی ، زنجیر کردی و با حبس جسمش حس قدرت کردی          با فرار روح و ریشه ی افکاری که قفل و زنجیر نمیشناسه چیکارمیکنی ؟                           زن = مرد   

هری پاتر و ارباب حلقه ها ژانرشون تقریبا مث همدیگس 

انیمه هم زیاد دیدم اگ خواستی بگم بهت

فیلمایی که تو گفتیو ندیدم ولی لیست فیلمایی که میخام ببینم ایناس

یلم و سریال

فرندز

امبرلا اکادمی

خانه کاغذی

ویچر

پادشاهی

خدمتکار

تسخیرشدگی خانه هیل

گامبی وزیر

تاج

سیزده دلیل برای اینکه

چیزهای عجیب

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
بریکینگ بد و بعدش بهتره به ساوول زنگ بزنید..مردگان متحرک. یه فیلم دیگه هم بود درمورد پابلو اسکوبار ب ...

من قسمت اول بریکینگ بد رو دوست نداشتم قشنگه؟

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2706