2737
2739
عنوان

فیلم بازا همه بریزید تو تاپیک😁

689 بازدید | 50 پست

فیلم و سریال خارجی خفن دیدید معرفی کنید اون فیلمایی که دیدم خوشم‌اومده میگم تا بدونید تو چه سلیقه ای 

پیاپیش مرسی ازتون 

بازی تاج و تخت

وایکینگ ها 

ومپایرز

د صد

جوخه انتحار

پرندگان خشمگین

سینمایی ها اسمشون یادم نمیاد 

ولی از فیلم های عاشقانه هم خوشم میاد ولی آبکی نباشه و هیجانی باشه

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انوقت من باید آبم نخورم که چاق نشم

و منی که در حسرتشم و کلی هم بخاطرش حرف میشنوم

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
2731

سینمایی کره ای soulmate وایب خوبی میده 

سیزده دلیل برای اینکه یه سریال تینیجری و باحاله من خیلی دوسش داشتم 

سریال the 100 سه تا فصل اولش خیلی خفنه 

سینمایی امریکایی پنج فوت فاصله غمگین و عاشقونس و وایب خوبی داره فیلمش

سینمایی چینی روزهای بهتر من خیلی دوسش داشتم 

میـخوآم پرنده هارو بدونــ قفس بکشم                             وِگِن هستم ؛ غذای من ، توقف تپش یک قلب نیست                حامی حقوق حیوانات و طبیعت                                                   به خیال خود زدی ، بستی ، زنجیر کردی و با حبس جسمش حس قدرت کردی          با فرار روح و ریشه ی افکاری که قفل و زنجیر نمیشناسه چیکارمیکنی ؟                           زن = مرد   

سریال کره ای خنده در واکیکی خیلی خنده داره 

من چندبار دیدمش 

میـخوآم پرنده هارو بدونــ قفس بکشم                             وِگِن هستم ؛ غذای من ، توقف تپش یک قلب نیست                حامی حقوق حیوانات و طبیعت                                                   به خیال خود زدی ، بستی ، زنجیر کردی و با حبس جسمش حس قدرت کردی          با فرار روح و ریشه ی افکاری که قفل و زنجیر نمیشناسه چیکارمیکنی ؟                           زن = مرد   
2740

هری پاتر و ارباب حلقه ها ژانرشون تقریبا مث همدیگس 

انیمه هم زیاد دیدم اگ خواستی بگم بهت

فیلمایی که تو گفتیو ندیدم ولی لیست فیلمایی که میخام ببینم ایناس

یلم و سریال

فرندز

امبرلا اکادمی

خانه کاغذی

ویچر

پادشاهی

خدمتکار

تسخیرشدگی خانه هیل

گامبی وزیر

تاج

سیزده دلیل برای اینکه

چیزهای عجیب

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
بریکینگ بد و بعدش بهتره به ساوول زنگ بزنید..مردگان متحرک. یه فیلم دیگه هم بود درمورد پابلو اسکوبار ب ...

من قسمت اول بریکینگ بد رو دوست نداشتم قشنگه؟

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2706