2733
2739
عنوان

دو دلم 🥺🥺🥺

251 بازدید | 24 پست

سلام رفقا.من دوتافرزنددارم .ی دخترویه پسر.پسرم سه سالشه.قرص ال دی میخوردم .امروز۴روزه ازپری گذشته وتست زدم مثبت بوده😔نمیدونم نگهش دارم یانه🥺

یه مامان هستم 😊دوتادسته گل💟

ننداز

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا خیلیا گفتن قرص الکیه باهاش باردار شدن حتما از کان دوم استفاده کنین .

چند روز پیش یه خانوم تاپیک زده بود خواهرش ۳تا دختر داشته و دوسداشته آخری پسر باشه که باهم میرن سونو و اونم دختر میشه با استارتر تماس میگیره بیا بریم سقط و اسی باهاش همراه میشه و قسم میخورد دوسال ورق زندگی جفتشون برگشت خورد و فقر رو بمعنای واقعی تجربه کردن هم خودش و هم خواهرش ..

2728

با همسرت مشورت کن شرایط مالی زندگیتون رو بسنج.اگر توان مالیش رو ندارین یا اعصاب و روحیه ت نمی‌کشه بیخودی یه بچه به این دنیا اضافه نکن.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
با همسرت مشورت کن شرایط مالی زندگیتون رو بسنج.اگر توان مالیش رو ندارین یا اعصاب و روحیه ت نمی‌کشه بی ...

بهترین کامنت

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

این چه حرفیه؟

برکت و نعمت خدا رو توش چون و چرا نیار

من بچه دومم ۴ماهش بود که دوباره البته ناخواسته باردار شدم، اولش قبولش برام خیلی سخت بود، ولی الان میبینم که همش لطف خدا بود و خودش هم توانش رو میده

2738

فقط امیدوارم دختر نباشه

با توجه ب تاپیکی ک درباره شوهرت زدی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اینجا خیلیا گفتن قرص الکیه باهاش باردار شدن حتما از کان دوم استفاده کنین . چند روز پیش یه خانوم تاپ ...

اینایی که اینقدر جنسیت براشون مهمه از پول و از جسمشون بزنن برن آی وی اف تعیین جنسیت کنن

مگه کشتن یه طفل معصوم به همین سادگیاست

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج

عزیزم به سقط فکرنکن که واقعا کار خیلی بدیه من به چشم خودم دیدم 

درسته شرایطا سخت شده ولی خب دلیل نمیشه حالا ک باردار شدی بخای یه بچه رو از زندگی محروم کنی 

بسپار ب خدا بگو خدایا هم توان برای تربیتش میخام هم ازت میخام خودت روزی رسانش باشی توکل کن ب خدا انشاالله ک خیره

هرکس لیاقت خودشو خودش مشخص میکنه...🦋✨
اینایی که اینقدر جنسیت براشون مهمه از پول و از جسمشون بزنن برن آی وی اف تعیین جنسیت کنن مگه کشتن یه ...

یادمه یه خانوم تاپیک زده بود با ای وی اف و کلی هزینه بچش دختر شده بود.. با حکمت خدا نمیشه جنگید 

2706