2733
2734
عنوان

دو دلم 🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 24 پست
عزیزم به سقط فکرنکن که واقعا کار خیلی بدیه من به چشم خودم دیدم  درسته شرایطا سخت شده ولی خب دل ...

اصلانمیتونم حضمش کنم.اطرافیانم میگن وای سه تابچه میخای چیکار؟دوتابسه .تا کوچیکه بندازشو فلان 🥺

یه مامان هستم 😊دوتادسته گل💟
یادمه یه خانوم تاپیک زده بود با ای وی اف و کلی هزینه بچش دختر شده بود.. با حکمت خدا نمیشه جنگید  ...

اونو منم یادمه

تو ان تی بهش گفته بودن دختره

بعدش دیگه نیومد بگه چیشد

حداقلش اینه که آدم میدونه نهایت تلاششو کرده

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم چطور دلتون میاد انقدر راحت در مورد سقط حرف میزنید

حالا چون نمیبینیمش دلیل نمیشه که بکشیمیش، اونم یه موجود زنده هست که خدا امانت داده دست ما

دختر خوب خداروشکر کن به خاطر نعمتی که بهت داده

با همسرت مشورت کن شرایط مالی زندگیتون رو بسنج.اگر توان مالیش رو ندارین یا اعصاب و روحیه ت نمی‌کشه بی ...

همسرم شدیدا بچه دوسته وبچه میخاد.خودم اما اعصابم ضعیفه واصللحوصلم نمیکشه ولی بچه رودوست دارم

2728
اصلانمیتونم حضمش کنم.اطرافیانم میگن وای سه تابچه میخای چیکار؟دوتابسه .تا کوچیکه بندازشو فلان 🥺

عزیزم منم یه پسر دختر دارم سومیم هم تو راهه تو اطراف ما بیشتر از دوتا بچه ندارن و کلی حرف کشیدم

اما اهمیتی به حرفاشون نمیدم اصل منو شوهرمیم

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج
من نمیدونم چطور دلتون میاد انقدر راحت در مورد سقط حرف میزنید حالا چون نمیبینیمش دلیل نمیشه که بکشیم ...

من دوتابچه دارم.پسرم کوچیکه وخیلی اذیتم میکنه همش جیغ میکشه.واقعاتحت فشارم .ازلحاظ روحی دیگه نمیکشم 😔

عزیزم منم یه پسر دختر دارم سومیم هم تو راهه تو اطراف ما بیشتر از دوتا بچه ندارن و کلی حرف کشیدم اما ...

واقعانمیدونم چیکارکنم 🥺😔

اطرافیان‌مگه میخان نون اون طفل معصوم رو بدن؟

خیلی ببخشیدا ولی یسریا نشستن‌جای خدا بجاش تصمیم میگیرن 

اگه قرار بود توانشو نداشته باشی یا به هر دلیلی صلاحت نبود خدا بهت این نعمتو نمیداد 

بشین با خودت فکرکن ببین دلت راضی میشه یه طفل معصوم ک از پوست و گوشت و استخون خودته بسپاری دست دکترا که تیکه تیکه ش کنن؟

من نمیگما واقعا شرایط زندگیا سخت شده خیلی چیزا هست ک ادمو نگران‌میکنه ولی مگه خدا رو یادمون رفته؟الان شاید با خودت فکرکنی من یه خانوم جلسه ای هستم ک میخام ترویج فرزند اوری کنم نه بخدا ۲۲ سالمه خیلیم ادم ازادی هستم ولی اینو میدونم وقتی یه همچین نعمتی ب ادم‌میدن نباید ناشکری کرد

هرکس لیاقت خودشو خودش مشخص میکنه...🦋✨
2740
من دوتابچه دارم.پسرم کوچیکه وخیلی اذیتم میکنه همش جیغ میکشه.واقعاتحت فشارم .ازلحاظ روحی دیگه نمیکشم ...

منم سومی رو ناخواسته باردارشدم والبته چهارمی رو،

سومی رو با بی احتیاطی باردار شدم،چهارمی هم با وجود خوردن قرص

ولی اصلا به سقط فکر نکردم و خدارو هزاران مرتبه شکر که دارمشون

شما هم توکل کن به خدا،میگذره این سختی ها