2733
2734
عنوان

شوهرم ده روزه زنگ نزده

538 بازدید | 44 پست

من اومدم خونه مامانم مهمونی تو یه شهر نیستیم الان ده روزه شوهرم زنگ نزده آدم لجبازی هس منم گفتم بزا من زنگ نزنم ببینم میزنه یا نه 

قبل اینکه بیام یه کوچولو دلخوری داشتیم 

لعنت ب مادراشون با این تربیت

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
برام دیگه مهم نیس گرگا ببرنش 

چقد این حس بده منم همینطور شدم چر ا ب اینجا میرسونن 

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️
نکنه دستت خورده بلاکش کردی🤔

خخ نه به شدت لجبازه مادرشم نازمو نکشه یه زنگ نمیزنه بهش منتظره من زنگ بزنم نازمو بکشم منم خسته شدم والا یکس باید ناز منو بکشه

برام دیگه مهم نیس گرگا ببرنش 

منم دقیقا همین قدر بیخیال بودم ومیگفتم کسی به این نگاه نمیکنه ۲۰روزه فهمیدم با یه زن متاهل چت میکرده همیشه فکر میکردم برام مهم نیست اما الان ۲۰روزه تو مطب دکترام داغون شدم 😔😔😔

تو باهاش تماس بگیر بگو دیدم تو سرت انگار شلوغه من دلتنگت شدم تماس بگیرم خواهرم زمانه بدی شده متاسفان ...

نه دیگه این اشتباهه ۱۵ سالمو تکرار نمی‌کنم هر سری من پیشقدم شدم براممهم نیس بره 

2706