2737
2734
عنوان

نمی دونم چرا آنقدر ب مرگ فکر میکنم

253 بازدید | 18 پست

همش فک میکنم قراره بمیرم 

هر شبم خواب مرده هارو میبینم

از مرگ هم تصور خوبی ندارم 

چکارکنم

خدای من🌼تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم 

افسردگی گرفتی من تازه زایمان کردم همش ب مرگ فک میکنم

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیکاری !!!

به چیزای خوب فکر کن 

💫دیگران حتی به اندازه سردردشان  به مردن من و تو اهمیت نمی دهند  همین برای بی خیال شدنت کافیه  پس نگران قضاوت های مردمی که  به اندازه سردردشان  هم مهم نیستی نباش💫                                                                                          📧گفتینو👈   https://www.goftino.com/c/S8Wf7D          
2731
افسردگی گرفتی من تازه زایمان کردم همش ب مرگ فک میکنم

منم ۳ ماهه زایمانکردم

مثلا تا جاییم درد میکنه فک میکنم دارم میرم 

هر شب خواب ی مرده رو میبینم فک کنم خواب کل خاندانم رو دیدم

2740
منم ۳ ماهه زایمانکردم مثلا تا جاییم درد میکنه فک میکنم دارم میرم  هر شب خواب ی مرده رو میبینم ...

افسردگی زایمان گرفتیم ما من خیلی عصبی هم میشم و دلم فقط تنهایی میخواد جوری ک مادرم همش میترسع بلایی سر خودم یا بچه هام بیارم

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
چون برات مهمه خوابشو میبینی قرآن زیاد بخون با معنی و تفسیر بخون الان برو قرآن رو شانسی بازکن بخون

با خودم میگم حتما میخوام بمیرم ک انقد خواب مرده هارو میبینم 

از ی طرفم هی میگن قانون جذب بیشتر میترسم

وقتی اینطوری شدی سریع ذهنتو ببر سمت چیز دیگه ای  در رابطه با مرگ بنظرم دچار وسواس شدی

اره 

ذهنیتم بهم ریخته 

نمی دونم چکارکنم  فکر مرگ اعصاب برام نزاشته

زیاد بهش فکر کنی مریض میشی 

برای خودت خرید کن تفریح برو از فکرت در بیاد 

💫دیگران حتی به اندازه سردردشان  به مردن من و تو اهمیت نمی دهند  همین برای بی خیال شدنت کافیه  پس نگران قضاوت های مردمی که  به اندازه سردردشان  هم مهم نیستی نباش💫                                                                                          📧گفتینو👈   https://www.goftino.com/c/S8Wf7D          
2706