2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای وای من من فکر کردم راحت میشم  کاش هزینه نمیکردم

همون موقع که جواب نگرفتین باید عوض میکردین الانم دیر نیست شارژ هارو با دستگاه دیگه برید

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
جلسه ی ۵.یا ۶ با برای بعضی ها ۷  جلسه ی برگشت مو هست  موها کاملا برمیگرده و بعد دوبار ...

من جلسه سوم برگشت داشتم بعد اون کم شد

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
2731
همون موقع که جواب نگرفتین باید عوض میکردین الانم دیر نیست شارژ هارو با دستگاه دیگه برید

اخه من چهار یا پنج جلسه رفتم حالت تنک شده 

یعنی توش پره خالیه

گفتم شاید هشت جلسه بدن رو برم ده تا بکینی

کلا از بین بره

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
اخه من چهار یا پنج جلسه رفتم حالت تنک شده  یعنی توش پره خالیه گفتم شاید هشت جلسه ب ...

یعنی بعضی جاها ریخته بعضی جاها نه؟ 

از جلسه چند کلا میریزه؟

فکر کنم 6 به بعد 

چون یبار گفتم جلسه هفت هنوز بعد لیزر موهام در میاد و میریزه گفت دیگه نباید مویی در بیاد که بریزه 

۸سال میری لیزر وای بیکاری

وسطاش پشیمون میشدم مثلاچندماه ول میکردم دوباره میدیدم خیلیهامیگن رفتیم خوب بوده اینامیرم بدم ازموزایدمیادمتنفرم اصلاعیب نکنن موهاسرمم ازته میزنم متنفرم ازمو

خانم ها یک سوال، میگن لیزر روی بارداری در آینده تاثیر میزاره بعضی ها هم گفتن نه ،کدوموش درسته؟

اصلا چنین چیزی نیست اشعش فقط تا ریشه مو  میرسه

من از متخصص هم پرسیدم جای خوب برید نگران نباشید

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
بله دقیقا اینجوریشده

خب همونجوری میشه اگه خوب جواب بده تا جلسه 8 کلا میره 

ولی مال من انگار دیگه تغییری نمیکنه

2706