2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسم لیزرت چیه؟؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
وای نگو من جلسه پنجم هنوز مو دارم😫

باز خوبه مو داری من تا جلسه پنجم شاید کلا 5 تا 10 تا مو در میوردم!  بعد اون نمیدونم چیشد دوباره موهام داره در میاد

در نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
2740

بله من ساق پا رو بعد از ۸ جلسه کاملا نتیجه گرفتم درحدی که الان یک سال و نیمه حتی برای شارژ هم نرفتم و اصلا مو نداره میتونم بگم نتیجه ی ۹۵ درصد ب بالا گرفتم

بیکینی زیر بغل هم تقریبا بعد از ۱۰ جلسه نتیجه گرفتم 

ولی بعد از اون الان سالی ۳ بار حدودا برای شارژ میرم هر ۴ ماه یک بار حدودا 

اگه نرم در حد کرک در میاد ولی بازم خیلی خیلی کم و ظریف 

دستگاهم کندلا بوده

سال ۹۸ هم شروع کردم الان قیمت رو نمیدونم 

پوستمم گندمیه 

نه خیلی سفیده نه خیلی تیره

♡ بالاخره یه روز به رویاهام میرسم♡
دو جلسه رفتم موهام ٨٠٪؜رفته 

اسم دستگاهت چیه من هشت ساله دارم میرم دستگاممم چندبارعوض میکنم هیچ الان بادستگاه دیگه اولین جلسه رفتم بعدیازده روزدوسه دونه موهام کنداونم بزورتواین یازده روزچهارپنج بارژیلیت زدم زودم بلندمیشن 😥😥

باز خوبه مو داری من تا جلسه پنجم شاید کلا 5 تا 10 تا مو در میوردم!  بعد اون نمیدونم چیشد دوباره ...

جلسه ی ۵.یا ۶ با برای بعضی ها ۷ 

جلسه ی برگشت مو هست 

موها کاملا برمیگرده و بعد دوباره سریع میریزه 

♡ بالاخره یه روز به رویاهام میرسم♡