2737
2739
عنوان

شما نیز هم؟!

56 بازدید | 9 پست

خانما سلام

روز قشنگتون پر از نیکی و برکت باشه 🌼

می خواستم بدونم برای شما هم احساس و طرز فکر اونی که براتون مهمه و دوسش دارین با وجود ظلم هایی که بهتون کرده بازم مهمه؟

من یکی رو دوست داشتم، منتهی خیلی ازش آزار دیدم ولی با این وجود باز برام مهمه که دوسم داشته باشه یا تلاش کنم که براش مهم و ارزشمند باشم! در واقع نگران طرز فکر و احساسش نسبت به خودمم! در صورتی که اونی که باید نگران باشه اونه! و اون باید ناراحت باشه که از چشم و قلبم افتاده باشه…

به جای اینکه کنترل دست خودم باشه دست بقیه ست

یعنی راحت بتونم عبور کنم و برام مهم نباشن و اونا برام تلاش کنن نه من براشون…

چیکار کنم تا از نگرانی در مورد طرز فکر این آدم و احساسش نسبت به خودم خلاص شم و برام مهم نباشه که ازم متنفره یا نه؟ چیکار کنم برام مهم نباشه چه قضاوتی نسبت بهم داره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل شما بودم و چقد بهش بها دادم و چقد به خودم استرس وارد میکردمو اشک میریختم اما کلی ضربه دیدم کلی

تو رو خدا تو مثل من نباش و ب خودت بیا ،ادمایی ک لیاقتت ندارنو کنار بذار اون داره زندگیشو ب نحو احسن میکنه و تو داری حرص میخوری،ارزش نداره

آلوده ام به درد،درانتظارمرگ،اینگونه دلخراش،بعد از تو زنده ام🖤
2728

گور پدر هر چی عشق و عاشقیه خدا لعنت کنه اونیکه عشق رو آفرید ک من هر بلایی سرم اومده از همون عشق لعنتیه خدا ازش نگذره بدتر از این سرش بیاد خدا جوابشو بده بحق علی من دارم بدترین شکل ممکن زجر میکشم روحم جسمم قلبم همه آسیب دیده کااااش تا آخرین نفسم تنها بودم و در حسرت عشق ولی ب همچین عشقی نمیرسیدم ک تاوانش بشه این💔من حالم بده خیلی بد خیلی زود دیر شد کاری نمیشه کرد من افسرده شدم داغون شدم تو اوج جوونی پیرم کرد کسی ک خدارو قسم میدادم برای داشتنش الان همون بزرگ‌ترین دشمنمه حالم خیلی بده😭عشق الکیه نمیخوام خداااا غلط کردم مرگمو برسون راحت شم دنیات قشنگ نیس آدماش دل میشکونن خیلیم راحت….

گور پدر هر چی عشق و عاشقیه خدا لعنت کنه اونیکه عشق رو آفرید ک من هر بلایی سرم اومده از همون عشق لعنت ...

به نظر منم اشتباهه که زن خیلی یکی رو دوست داشته باشه

چون مرد از همون عشق رخنه می کنه به وجودش و تباهش می کنه

زن باید انقدر خودشو قوی و پر اعتماد به نفس کنه که شیفته بی چون و چرای کسی نشه… 

مرد باید شیفته باشه نه زن… شیفتگی زن ویرانگره…

به نظر منم اشتباهه که زن خیلی یکی رو دوست داشته باشه چون مرد از همون عشق رخنه می کنه به وجودش و تبا ...

اره دقیقا برا من دیر شده من متاسفانه تباه شدم دیگه ن آینده ای دارم ن اعتمادبنفسی ن زندگی هیچی خوشحالم نمیکنه دقیقا همین الانم حالم بده هر لحظه و هر ثانیه حالم بده ارامش ندارم ارامشمو تو مرگ میبینم ولی بچه کوچیک دارم 😞💔

2740
اره دقیقا برا من دیر شده من متاسفانه تباه شدم دیگه ن آینده ای دارم ن اعتمادبنفسی ن زندگی هیچی خوشحال ...

قانون جذب کار کن…

کم کم شروع کن حتی اگه یه نخ باریکم برای خوشبختیت هست دنبالش کن تا کم کم به طناب محکم خوشبختی تبدیل شه

یعنی حتی اگه زندگیت خیلییییی سیاه و جهنمه باز روزنه ای حتما هست

چشماتو باز کن و درست ببین 

از همون روزنه کوچیک شروع کن تا کل زندگیتو نور بگیره 

یعنی اگه می تونی کار کن

اهدافتو بنویس 

ببین چه تغییرات مثبتی می تونی ایجاد کنی 

غمبرک نزن فقط… بگردی دنبال جواب، جواب پیدا میشه…