2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من دو اسمم هر دوتاشم القاب حضرت فاطمس والا دستاورد چندانی تو زندگیم نداشتم مهم تربیتشه که درست ...

هر دوش ثوابه هم اسم خوب هم تربیت خوب

روایات زیادی داریم که اسم دخترانتون رو فاطمه بذارید و پسرانتون رو علی و محمد و دل ما اهل بیت رو خوشحال کنید و... تو نت بزن روایت و حدیث برات زیاد میاره

ثنا رو بیخیال شو

فرنیا هم تو سلیقه من نیست

گندم قشنگه

ولی اگه اول اسم و اول فامیلیشو ست کنی خیلی شیک میشه

خدایا شکرت. دهه شصتیِ امروزی. دیر میفهمی تنها مردی که ارزش اشک ریختن داشت پدرت بود.
2731
من تا حالا ندیدم گندم رو مخفف کنن

سریال نیو کمپ 

میگه 

گندی

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
هر دوش ثوابه هم اسم خوب هم تربیت خوب روایات زیادی داریم که اسم دخترانتون رو فاطمه بذارید و پسرانتون ...

میدونم عزیزم ولی همون خود قران گفته قواعد دین باید بر اساس اقتضای جامعه باشه الان جامعه جوری نیست که چنتا اسم فقط بولد باشه 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
عدالتی که من از خدا سراغ دارم از روی اسم تبعیض قائل نمیشه بین بنده هاش، آدم باید با هر اسمی منش و رف ...

چرا قائل میشه یعنی احادیث ائمه ما اینو میگ

از امام صادق میپرسن اسم بچمون رو فاطمه بذاریم چرا خوبه اقا پاسخ میدن دین چیزی جز محبت نیست و شما با اسم فاطمه گذاشتن محبت اهل بیت رو دارین زنده نگه میدارین و وقتی اسنش رو فاطمه گذاشتی با دختر با محبت رفتار کن و احترامش رو نگهدار ( قریب به مضمون)

ثنا قشنگ نیست

قشنگ که همه اسما قشنگ اما هم قدیمی شده و هم زیاد

دختر من ۱۶سالشه چندتا همکلاسی داشت ثنا 

بازم خودتون میدونید

خدایا شکرت. دهه شصتیِ امروزی. دیر میفهمی تنها مردی که ارزش اشک ریختن داشت پدرت بود.