2733
2739
عنوان

تبعیض والدین

673 بازدید | 79 پست

بچه ها بخدا من حسود نیستم،ولی خودتون کلاتونو قاضی کنید...

چند روز دیگه تولد داداش یازده سالمه...

امروز کادوهاشو سفارش دادن منم دیدم.

اینکه بزور ازم پول گرفتنو یه کادوام از طرف من خریدن بماند...من اصن نمیخواستم واسه این بچه‌ی لوس بی ادب چیزی بخرم

بچه ها نزدیک یکو خورده‌ای براش دادن وسیله😶

براش هدفونیو گرفتن که من ماه هاست آرزومه تازه هدفونم داشت اونوقت من بدبخت هدفونم الان شیش ماهی میشه از کار افتاده یه گوش میشنوه یه گوش نه یه تیکه‌شم شکسته با چسب برق درسش کردم😭اونوقت هدفون داداشم سالمه سالم بازم براش کلی پول دادن خریدن

برای من یه ماگ گرفتن ازین بنجلا ۵۰تومن

بعد برا داداشم یه ماگ گرفتن ۳۰۰تومن

با کلی چیز که من ماه ها آرزوشو داشتم

اونوقت تولد من...خدااااا به سر شاهده کلشو با ۱۰۰تومن سرهم آوردن

آخه این انصافه؟😭

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

تو چند سالته؟

یه صلوات همینجوری بدین،اون دنیا نیاز میشه :)                                                                                                               اینجا اگه با نظرشون مخالفت کنی از نظر اونا افغانی هستی پس ببین و رد شو   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو چند سالته؟

۲۰

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
2731
۲۰

😑😑😑😑

یه صلوات همینجوری بدین،اون دنیا نیاز میشه :)                                                                                                               اینجا اگه با نظرشون مخالفت کنی از نظر اونا افغانی هستی پس ببین و رد شو   
خانواده ایرانی و پسری پرست بودن . منم شاهدم

انگار پسر تخم دو زرده میذاره...بخدا داداشم انقدم باشون بد حرف میزنه که نگو...

حقشونه...ایشاالله وقتی بزرگ شد اذیتاش ده برابر شه 

2740
ببین متاسفانه دیدم هرچی ساکت و آروم و متواضع باشی اینجوری میشه حالا سلیطه باش همه نگران‌میشن ناراحت ...

هعیییی چی بگم والا

من بدبختم که آروووووم

بزرگ که شد تره هم براشون خورد نمیکننه ببین کی گفتم 

آره والا...کلا پسر همینه

ایشاالله که همینجور شه لاقل قدر منو بدونن

ایرانی ها کلا پسر دوست هستن

هر چقدرم منکر بشن که نه اینطور نیست ولی اینطوریه دیگه

باید عادت کنی اعصاب خودت رو خورد نکن چون چیزی عوض نمیشه

امیدوارم نسل های بعد بین بچه هاشون فرق نزارن ولی نمیدونم چی تو ناخوداگاه زن ها هست که پسرهاشون رو بیشتر دوست دارن

من دوست های دهه شصتیم و حتی هفتاد هم که تو رفتارهاشون ریز میشم میبینم اونا هم همینطورن

ولی بزار بزرگ بشن اونوقت قدر دختر رو میفهمن 

الان بچس دو روز دیگه که ماشین و.... هزار تا چیز به زور خواست قدر شما رو میفهمن

بیا منم اینطوریم..

همش میگن فلانی(داداشم)اصلا اذیتمون نمیکرد صد دفعه بهشون گفتم ادم با ادم فرق داره گوش نمیدن که

اونا باید بیشتر حواسشون به من باشه که من کوچکترم ولی انگار نه انگار،حالا نه اینکه اهمیت بهم نمیدن و ایناها،نه اینطوری نیست،ولی همش مقایسه میکنن خوشبحالشون واقعا 

بـرای تویـی که قلــب منـی🤍✨