2737
2734

شوهرم وسایلاشا برداشت  و رفت ، خیلی بهم بی احترامی میکنه مثلا وسایلاشا از روی اپن گذاشته بودم تو کمد گفت چه قدر نفهمی وسایلاما جا به جا میکنی 

یا قبلش گفتم ساعت پنج زوده بریم با مشت زد موس کامپیوتر را شکست که باید همین ساعت بریم 😔😔😔 حالا به خودش بگم تو کلی بهش بر میخوره و داد و بیداد که تو فخاشی و ادب نداری و .....

تاپیکای قبلی گفتم با پدرشوهرم قهر بودیم مثلا خواستم بریم اشتی 

اختلافاتمون خیلی زیاده سابقه خیانت هم داره عصبیه حرف حرف خودشه، دست بزن داره ، شما با همچین ادمی زندگی میکردید؟؟

شوهرت کجا رفت؟  

خونه پدرش حالا میره کلی پشت سرم بد میگه چند سال پیش خیانت کرد و من به خانوادش گفتم ازون روز داره ازم انتقام میگیره که چرا به پدرش گفتم بار اولشم نبود البته، اینقدر پشتم بد گفته بود مجبور شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خونه پدرش حالا میره کلی پشت سرم بد میگه چند سال پیش خیانت کرد و من به خانوادش گفتم ازون روز داره ازم ...

ای بابا. تو صبور باش ببین اصلا نهههه زنگ بزن نه پیام اون منتظر واکنش تویه. خودت رو مشغول کن. بذار بد بگه مگه اونا کی هستن 

ای بابا. تو صبور باش ببین اصلا نهههه زنگ بزن نه پیام اون منتظر واکنش تویه. خودت رو مشغول کن. بذار بد ...

منم به مادرشوهرم پیام دادم که ببخشید پسرتون دوست نداشت ما بیایم دیگه نشد بیایم شرمنده 

به نظرت گوشیما خاموش کنم ؟ 

2738
بشین ذکر یا ودود رو 1001 بار بخون. سوره مزمل و طلاق رو بخون. اصلا بهش زنگ نزن. خودش میاد سمتت

عزیزم خسته شدم از بس ختم گرفتم فایده نداره دم دمی مزاجه یه روز خوبه ده روز بد ، اصلا اخلاقش دست خودش نیست خیلی پرخاشگره میخوام جدا شم کاش خدا بهم قدرت بده بتونم جدا شم 

بچه دارید؟ نه خاموش نکن چه کاریه. بهش زنگ نزن فقط

یه دختر نه ساله طفلی اونم مونده وسط دعواهای ما 

به خودم بی احترامی میکنه به پدرم ، اما وای به حال وقتی من بهش بگم تو، خودشا میکشه که به اسب شاه گفتی یابو 

عزیزم خسته شدم از بس ختم گرفتم فایده نداره دم دمی مزاجه یه روز خوبه ده روز بد ، اصلا اخلاقش دست خودش ...

شوهر خودمم خیلی پرخاشگر. فکر کردی بعد طلاق زندگی خوب میشه نهههه 

ببین الان باید اخلاق یه نفر رو تحمل کنیم ولی بعد طلاق باید با همه چیز و همه کس بسازیم 

همین یک نفر رو خر کنیم زندگی کنیم بهتره 

2706