2733
2734

جراح عالی زنان دکتر سمیرا کریمخانی در مه اباد هستن من کربوکسی تراپی انجام دادم پیششون عملمم عالی و خوب بود تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشون مه اباد ادرسشون تو اینستاگرامشون هست موبایلشونو دارم میفرستم 09906967880

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جراح عالی زنان دکتر سمیرا کریمخانی در مه اباد هستن من لابیا پلاستی انجام دادم پیششون جراحی عالی عملمم عالی و بدون هیچ درد و سوزشی انجام دادن و با بهترین دستگاه هاشون تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشون مه آباد چهار راه آزادی ساختمان پزشکان دکتر ژیان طبقه 5

2731

دکتر متخصص برای زنان و درمان بیماری های زنان دکتر سمیرا کریمخانی هستن خانم دکتر با اخلاق و تشخیصشون دقیق من زگیل تناسلی داشت واژنم و تحت درمان خانم دکتر درمان شدم بهم واکسن گارداسیل تزریق کردن و درمان شدم بهترین دکتر مه اباد هستن

فوق تخصص زنان و زایمان و نازایی دکتر سمیرا کریمخانی هستن خواهرم بچه دار نمیشد بعد 5 سال تحت نظر خانم دکتر سمیرا کریمخانی بچه دار شد و ما خیلی خوشحال شدیم تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشون تو سایتشون هست

دکتر متخصص زنان و زایمان و نازایی دکتر سمیرا کریمخانی هستن تشخیصشون دقیق و عملشون عالی من پیششون عمل کربوکسی تراپی انجام دادم و خیلی راضیم ازشون

ادرسشون مه آباد چهار راه آزادی ساختمان پزشکان دکتر ژیان طبقه 5 موبایلشون 09906967880

تلفن مطبشون 04442358503