2737
2734

جراح عالی زنان دکتر سمیرا کریمخانی در مه اباد هستن من کربوکسی تراپی انجام دادم پیششون عملمم عالی و خوب بود تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشون مه اباد ادرسشون تو اینستاگرامشون هست موبایلشونو دارم میفرستم 09906967880

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جراح عالی زنان دکتر سمیرا کریمخانی در مه اباد هستن من لابیا پلاستی انجام دادم پیششون جراحی عالی عملمم عالی و بدون هیچ درد و سوزشی انجام دادن و با بهترین دستگاه هاشون تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشون مه آباد چهار راه آزادی ساختمان پزشکان دکتر ژیان طبقه 5

2742

دکتر متخصص برای زنان و درمان بیماری های زنان دکتر سمیرا کریمخانی هستن خانم دکتر با اخلاق و تشخیصشون دقیق من زگیل تناسلی داشت واژنم و تحت درمان خانم دکتر درمان شدم بهم واکسن گارداسیل تزریق کردن و درمان شدم بهترین دکتر مه اباد هستن

فوق تخصص زنان و زایمان و نازایی دکتر سمیرا کریمخانی هستن خواهرم بچه دار نمیشد بعد 5 سال تحت نظر خانم دکتر سمیرا کریمخانی بچه دار شد و ما خیلی خوشحال شدیم تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشون تو سایتشون هست

دکتر متخصص زنان و زایمان و نازایی دکتر سمیرا کریمخانی هستن تشخیصشون دقیق و عملشون عالی من پیششون عمل کربوکسی تراپی انجام دادم و خیلی راضیم ازشون

ادرسشون مه آباد چهار راه آزادی ساختمان پزشکان دکتر ژیان طبقه 5 موبایلشون 09906967880

تلفن مطبشون 04442358503