2733
2734
عنوان

پدرشوهرم شرکت نفتیه خب...

1510 بازدید | 76 پست

بعد اونروز خواهرشوهرم اومده بود خونشون ماهم بودیم.... رفته بود تعیین جنسیت ک دختره ...بعد پدرشوهرم به شوخی گف بزاریم تو شناسنامم که حقوقم بعدمنومامانت براش باشه البته به شوخی ماهم خندیدیم ..اما توفکرم از اونروز واقعا همچین کاری یا کار دیگه ایم میشه کرد که خدای نکرده بعد پدرومادر حقوق قطع نشه حیفه خخخخ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میشه میرسه به دختری که شوهرش فوت کرده یا طلاق کرفته که تحت سرپرستی پدرشه

بله کاملا درست میگید

ولی ملت ول کن نیستن‌

تا نوه و نتیجه هم بیا ارون پول حدر نره

به جز رنج،چه بود سهمت از این همه عشق؟؟ای مظلوم ترین عاشقه دنیا⚘مادر⚘

من یه نفر رو میشناسم که اسم نوه اش به عنوان پسرش تو شناسنامه اش هست البته احتمالا چون پدر اون پسر افغانستانی هست و نمیتونن شناسنامه بگیرن اینکار کردن

خوشگل زندگی کن تا خدا بهت لبخند بزنه 💛 🌱 

چه مسخررررره 

واقعا طمع ادمی انتها نداره

چه جوری هویت خودتون رو منکر میشید واسه ۲ قرون پول؟؟؟

اه اه اه

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

آره میشه الان دوستم زن برادرش باردار قرار موقع گرفتن شناسنامه عروسشون  شناسنامه رو به اسم پدر شوهر مادر شوهرش بگیر که بچه بتون از امکانات شرکت نفت استفاده کنه بعد فوت پدر شوهر حقوق بهش برسه

فقط خدا
2706