2737
2734

قرص با خودت دمیترون  ببر برای تهوع هست 

گلاب هم شربتش کن یا همینجوری ببر هی گاه گاه بخور 

کته هم غذا اگه می‌تونی با خودت ببر فست بود اصلا 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی زود تکمیل میشه اما خب ببین داخل همون سایت علی بابا،۲۴ ساعت قبل از زمان حرکت قطار هی چک کن ...

عزیزم چیکار کنم میشه قشنگ توضیح بدی من مجبورم اگه قطار گیرم نیاد با اتوبوس برم با دوتا بچه کوچیک 

دختر عزیزم لبخندت تمام خستگی های دنیا را از بین میبرد هر روز برای خوشبختی تو دعا میکنم
2731

سفری که ما با قطار رفتیم ساندویچ سرد بهمون دادن

درباره تهوع هم من قرص دمیترون میخوردم

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

[QUOTE=296991640]عزیزم چیکار کنم میشه قشنگ توضیح بدی من مجبورم اگه قطار گیرم نیاد با اتوبوس برم با دوتا بچه کوچیک&nbs ...[/QUOاز،ده مرداد هی به آژانس مسافرتی زنگ بزن ببین کی پیش فروش هر موقعه گفان صبح زود برو  بگیر    معمولا اخرین خبر تلویزیون اعلام مکن  من خودم اگر یادم بود اینجا بهت مگم

شماهم مثل من هستید وای اینقدر حالم بد میشه کهکنگو

ن حالم بد که نشد 

من خیلی تو مسیر بودم آخه از شمال تا جنوب با قطار رفتم 

بعدش که رسیدم سرم خیلی گیج میرفت تو خونه 

توی خواب همش حس میکردم هنوز تو قطارم تکون میخوردم😂

2740
[QUOTE=296991640]عزیزم چیکار کنم میشه قشنگ توضیح بدی من مجبورم اگه قطار گیرم نیاد با اتوبوس برم با د ...

مرسی عزیزم ولی مجبورم همین اوایل تیرماه برم یه کار خیلی مهم واسم پیش اومده😭😭

دختر عزیزم لبخندت تمام خستگی های دنیا را از بین میبرد هر روز برای خوشبختی تو دعا میکنم
ن حالم بد که نشد  من خیلی تو مسیر بودم آخه از شمال تا جنوب با قطار رفتم  بعدش که رسیدم س ...

ولی من یک حس خوب دارم   از اینکهوتو یک کومه  با خونوادهم باش حسم خوب  بدور از مادرش...

قطارت حتما  پنج ستاره بود چهار ستاره ساندویچ نمیدن

نورالرضا تهران به شیراز بود یادم نیست ۴ یا ۵ بود

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
عزیزم چیکار کنم میشه قشنگ توضیح بدی من مجبورم اگه قطار گیرم نیاد با اتوبوس برم با دوتا بچه کوچیک&nbs ...

برای کی میخوای قطار رو؟چه تاریخی و کجا؟

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ 
2706