2733
2734
۲۸ ام خرداد خریدید؟تاریخ سفرتون کی هست؟ من میخام برای شهریور واسه مشهد بخرم کی باید اقدام‌کمم

من  بیست سوم تیر اها برای شهریور هنوز،سایت باز نشده پانزده مرداد باز میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سفرت بی خطر باشه استارتر میتونی اگر اهلش باشی اجیل کشمش و برگ‌قیصی و میوه برداری اگر‌غذا اذیتت می ...

بچه دارم   وگرنه خودم که عشق نون پنیر بچها باید ۵ذا باش

2740
میبخشید از چند وقت قبل از سفر باید بلیط قطار بخریم من زیاد سوار نشدم

حدودا ده روز یا دو هفته

به یه آژانس مسافربری بسپار هروقت باز شد سایت، سریع برات بگیره چون زود پر میشه یسری بلیط ها

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ 
حدودا ده روز یا دو هفته به یه آژانس مسافربری بسپار هروقت باز شد سایت، سریع برات بگیره چون زود پر می ...

خیلی ممنونم من غربتی هستم اما متاسفانه مسیرم قطار نداره پرواز میخرم خودم

چند باری تو سایت علی بابا چک‌کزدم برای مشهد ببینم قطار داره همش دیدم ظرفیت تکمیل

نگو‌پیش فروش میکنن

خیلی ممنونم من غربتی هستم اما متاسفانه مسیرم قطار نداره پرواز میخرم خودم چند باری تو سایت علی بابا ...

اره خیلی زود تکمیل میشه

اما خب ببین

داخل همون سایت علی بابا،۲۴ ساعت قبل از زمان حرکت قطار هی چک کن بعضی وقتا کنسلی که میزنن، جا خالی میشه میتونی بگیری

من خودم چندین بار گرفتم اینطوری

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ 
خیلی ممنونم من غربتی هستم اما متاسفانه مسیرم قطار نداره پرواز میخرم خودم چند باری تو سایت علی بابا ...

بله پانزده   مرداد برو اڔانس   من صبح زود ساعت شش رفتمـ

دستتت طلا    عذا چبخورم  تو قطار

ای خدا من که نتونستم بلیط بگیرم مجبورم با دوتا بچه کوچیک با اتوبوس برم ای خداا😔😔😔

دختر عزیزم لبخندت تمام خستگی های دنیا را از بین میبرد هر روز برای خوشبختی تو دعا میکنم
2706