2733
2739

خب ای یو ای هم میشه کرد برای چند قلویی

ای وی اف هم صد در صد ممکن نیست دوقلو بشه.من دوتا جنین انتقال دادم یه دونش گرفت

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ای یو ای هم میشه کرد برای چند قلویی ای وی اف هم صد در صد ممکن نیست دوقلو بشه.من دوتا جنین انتقال ...

ای یو ای ،جنسیت رو معلوم میکنه؟ من یه دختر پسر میخوام، آره دکتر هم بهم گفت شاید دوتاش نگیره

2731
ای یو ای ،جنسیت رو معلوم میکنه؟ من یه دختر پسر میخوام، آره دکتر هم بهم گفت شاید دوتاش نگیره

نه تو ای یو ای جنسیت مشخص نمیشه کرد

ای وی اف هم صد در صد دوقلو نمیشه مخصوصا که یه دختر یه پسر میخواید

احتمالش پایینه

2740

عزیزم پروسه ای وی اف خیلی سخته

و بارداری با ای وی اف هم خیلی سخته تو بارداری باید کلی امپول و دارو مصرف کنی

به نظرم بیخیال ای وی اف شو و بارداری طبیعی رو تجربه کن

عزیزم پروسه ای وی اف خیلی سخته و بارداری با ای وی اف هم خیلی سخته تو بارداری باید کلی امپول و دارو ...

اره دکترم همینو میگه ، من آخه تا حالا دوتا سقط داشتم که قلبشون تشکیل نشده گفتم اگه درمان کردم ای وی اف کنم

اره دکترم همینو میگه ، من آخه تا حالا دوتا سقط داشتم که قلبشون تشکیل نشده گفتم اگه درمان کردم ای وی ...

ببین ممکنه با ای وی اف هم خدایی نکرده قلب بچه تشکیل نشه اصلا ربطی نداره یکم توضیحش طولانیه اگه دوست داشتید توضیح بدم فردا تو همین تاپیک برام کامنت بزارید بگم.

فریز تخمک هم فقط مرحله پانکچر انجام میشه عزیزم تخمکای شمارو برای اینده ذخیره میکنن

بله هزینه داره یه هفت هشت میلیونی هزینه داره

مررررسی عزیزدلممم از توضیحات مفیدت، بعد کجا باید برم برای فریز تخمک ، اتفاقا یکی از آشناهامون دو قلو آی وی اف قلبشون تشکیل نشد و سقط شدن

2706