2752
2734
عنوان

معجزه بارداری با ویتاگنوس🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 17148 بازدید | 193 پست
دكتر طب سنتيتون كي بود عزيزم؟؟

والایه خانم بود تومجازی خداخیرش بده اون بهم نسخه داد داروهاشوگرفتم گفت۳ماه بخوری درست میشه واسه من ۴۰روزه جواب داد.دلیت اکانت زده وگرنه میدادم ایدیشو بهتون،

امایه گروه طب سنتی دارم ایتا اگه میخوای لینکشو بهت بدم سوال هاتومیتونی اونجابپرسی طبیب داره میتونی پی وی هم نسخه ازش بگیری توگروه هرسوالی بپرسی جواب میده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه داروهایی داده بود واسه گرم شدن رحم ؟؟

وقتی پریود میشدم هر روز کاچی میخوردم.تااتمام پریود چیزهای که گرمه آسیاب میکردم میریختم توش واسه گرم شدن رحم.ایام پریوو اصلاسردی حتی میوه هم نمیخوردم کمروشکمم روباشال میبستم جوراب میپوشیدم به مدت ۴۰روزهروز داروی باه زنان میخوردم برای گرمی رحم.هرروز یه قاشق گلاب میخوردم انفیه یه روز درمیون استفاده میکردم،صبح عسل وسیاهدانه وقاطی میکردم ناشتامیخوردم. روزی۵ تاخرمامیخوردم هروز کاسنی میخوردم

این کارهای رو۴۰روزانجام دادم ۱۰روزاخرم قرص ویتاگنوس خوردم

وقتی پریود میشدم هر روز کاچی میخوردم.تااتمام پریود چیزهای که گرمه آسیاب میکردم میریختم توش واسه گرم ...

ممنون گلم از راهنمایی تون. دو سوال دیگه

یکی اینه ماساژ رحم با روغن  هم داشتین اگر بله چه روزایی؟؟

دوم اینکه گفتیم قرص ویتاگنوس رو ۱۰ روز آخر خوردین یعنی چه روزی؟

روز خاصی باید خورده بشه؟؟ توی پریودی بعد پریودی زمانش کی هست؟ من الان روز اول پریود هستم

ممنون گلم از راهنمایی تون. دو سوال دیگه یکی اینه ماساژ رحم با روغن  هم داشتین اگر بله چه روزای ...

من باروغن ماساژندادم فقط گرم نگه داشتم.ویتاگنوس روهمین الانم میتونی مصرف کنی بخوری ان شالله هروقت باردارشدی قطعش کن 

سلام عزیزم شما داروی هورمونی رو با ویتاگنوس مصرف کردید؟

من تازگی از استارتر پرسیدم عزیزم اماهنوز مصرف نکردم. امیدوارم این ماه این دغدغه تموم بشه و باردارباشم

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
2706