2737
2734
عنوان

معجزه بارداری با ویتاگنوس🤩

14011 بازدید | 188 پست

سلام به همه دوست های گلم.

تصمیم داشتم وقتی رفتم سونو وصدای قلب قشنگ توراهیم روشنیدم این تایپیک روبزنم بلکه به دردکسی بخوره.

دوستان من بهمن ۱۴۰۰ یه سقط داشتم وبه کلی افسرده شده بودم

مدتی بعدازسقطم دکترگفت مشکلی نداری ومیتونی اقدام کنی.اما هرماه با بی بی چک منفی دلم شکسته میشد.

بازم رفتم ازمایش دکترگفت هیچ مشکلی نداری برو اقدام روادامه بده بازم بی بی چک منفی 

حدودا ۲ماه پیش به همسرم گفتم این چندماه باردارنشم باید توبری ازمایش شاید مشکل ازتوباشه وقبول کرد.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودمم شروع کردم تو همه سایت ها به مقاله خوندن و تقویت رحم وتخمدان.بعدبا قرص ویتاگنوس آشناشدم.اومدم تونی نی سایت دیدم خیلی هابااین قرص نتیجه گرفتن.کسایی که کیست وتنبلی تخمدان شدیدم داشتن نتیجه گرفته بودن

2740

تقریبا ۴روز قبل روز موعود پریودم بااین قرص اشناشدم.همون لحظه رفتم وتهیه کردم گفتم دوماه میخورم توکل برخدا.

همون ماهم رفتم دکتربرای چکاب تقریبا۱۵روزی میشد که قرص روداشتم مصرف میکردم.رفتم سونو لگن وتخمدانم انجام دادم دکترگفت یه کیست ۱ سانتی به سمت تخمدان چپ درحرکته ومشکلی نیست

من برای نظم پریودم رفتم از عطاری پرسیدم بهم قطره اشو داد صبح ناشتا بخورم دور از جونتون مزه زهر مار میده نتونستم ادامه بدم 

قرصش و از کجا تهیه کنم ؟ 

و کسایی که تجربه دارن بگن لطفا این قزص تاثیر داره یا چیز دیگه باید بگیرم؟؟

حاضر شدن جواب ازمایش هام ۵روزی طول کشید و پریودم ۱روزعقب افتاد.همین طوری باشک وتردید بی بی چک زدم ومثبت شد😳