2733
2734
عنوان

مامان هایی که آبان 95 فرشته هاشون بغل می گیرن بیاین کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 4245 پست
من غربالگری اولو رفتم و ان تی رو خداروشکر خوب بود فقط خیلی استرس دارم واسه انومالی
صلواتاتون برای سلامتی بچه تو دلم اثر نکرد و سومین بچه تو شکمم هم از دست دادم 😭😭😭بعد 6ماه بعد از وول وول کردن تو دلم بعداز خرید دامن چین دارو تل و گلسرش منو تنها گذاشت و رفت(خدایاااا میشه دخترمو بهم برگردونییییی من دخترمو میخوام)
برامن از خون دومو 15هفته دو س روز وقت داده و سونو هم 18یا19گفته برم
صلواتاتون برای سلامتی بچه تو دلم اثر نکرد و سومین بچه تو شکمم هم از دست دادم 😭😭😭بعد 6ماه بعد از وول وول کردن تو دلم بعداز خرید دامن چین دارو تل و گلسرش منو تنها گذاشت و رفت(خدایاااا میشه دخترمو بهم برگردونییییی من دخترمو میخوام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ابانیم نی نیمم ابانیه😀😍
خدا روشکر مامان هدا .چرا نگرانی؟ استرس نداشته باش برای شما جنسیت معلوم نشد؟ بعضی جاها مشخص میکنن انگار آخی الهی حالا من و همسرم مهر ماهی هستیم نی نی ابانی شد
تسلیم آنچه هستم که مقدر شده برایم... وخدای مهربان معجزه اش را به من بخشید...خدایا شکرت اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2731
وااااااااااای خیلی سخته حق داری منم شاغلم میرسم خونه دیگه رسما دارم از خستگی و بی جونی میمرم خیلی بی جون خسته و تشنه هستم همش تا اخر معدم خشک و تشنه س خیلی هم گرسنه میشم اما خداروشکر چندسال پیش درسم تمام کردم
تسلیم آنچه هستم که مقدر شده برایم... وخدای مهربان معجزه اش را به من بخشید...خدایا شکرت اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2740
من سر بارداری اولم هم شاغل بودم و هم ترم آخر لیسانس ولی حداقل می رفتم خونه وقتم آزاد بود و استراحت می کردم و سر فرصت درس می خوندم ولی الان می رم خونه کلا در اختیار نازنازم هستم و اگهههه لطف کنه و اجازه بده نیم ساعت استراحت کنم و یک ساعت درس بخونم
مامان ماریا من هفته یازده هستم.۷۶ روزه توی ۶ هفته یه سونو رفتم که ضربان قلب نینیمم شنیده شد. اون آزمایش جامع رو هم دادم. قندم ۹۷ بود گفت کنترل کنم میخوام بدونم اینبار که ۱۲ هفتم میشه سونو و آزمایش دارم یا نه
اهان تعجب کردم فکر کردم اونا رو نرفتی منم 75-76 روزمه انگار با همیم اره عزیزم ازمایش غربالگری اوله هم ازمایش هم سونو
دوستان هرروز بیاین تونستین با هم حرف بزنیم من بجز پنجشنبه و جمعه باقی روزها میام
18 ام میرم برا غربالگری امیدوارم جنسیتش معلوم بشه..سر دخترم که اینطور بود تو سونو غربالگری 13هفته جنسبت بهم گفتن توکل بخدااااااا ان شالله همه نی نی ها فارغ از جنسیت سالم و سلامت باشن
🌱
2706