2733
2734
عنوان

نمی دونستم ددی سایت هم داریم 😐😂

275 بازدید | 32 پست

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

من میدونستم  

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برااقایون بلکه اونام یکم درد دل کنن🤣🤣

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2731

اونجا هم خانما تصاحب کردن

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738

وا نمیدونستی ؟ 

ولی خدایی جو اونجا از اینجا سالم تره 🤣

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)
وا نمیدونستی ؟  ولی خدایی جو اونجا از اینجا سالم تره 🤣

من اونجا هم هستم خیلی به خانم احترام میزارن بدون شوخی

در بیشتر زمینه ها از جمله معنویت ماوراءالطبیعه ،تاریخ و... خودم رو صاحب نظر میدانم
2706