2733
2734

بچه ها من ماه پیش رفتم دکتر بعد یونو گفت خودت شرایطت خوبه ولی آزمایشای شوهرت خیلی ضعیفه

بهم پیشنهاد آی وی اف داد ولی من قصد آی وی اف نداشتم 

یه قرص داد یه ماه شوهرم مصرف کرد و یه هفت مغز مخصوص هم گفت درست کردم براش الان بیبیچکم مثبت شده

خواستم اگه کسی هست که مشکل از همسرش هست کمک کنم 😇 تا مشکلش حل بشه

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

یه قرص داد که شوهرم باید روزی دوتا ازش میخورد

و یه کپسول هم داد که روزی سه تا

هر دو هم کاملا گیاهی

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه قرص داد که شوهرم باید روزی دوتا ازش میخورد و یه کپسول هم داد که روزی سه تا هر دو هم کاملا گیاهی

بگو اسمشون

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

شوهر من مشکلش کم تحرکی چندین قرص مصرف میکنه مصرف انبه و خرما گردو بادام هم داریم 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2738

خودم دارم اگه خواستین هردوشو با قیمت پایین تر میدم بهتون

قرص 

دستور هفت مغز 

دانه چیا 

جو پرک ب. آ

مغز بادام و فندق و گردو و پسته کنجد و بادام هندی و...

رو کمی خرد کنید همه رو باهم کمی تفت بدین

بعد خرمای جنوبی با کمی عسل و شیره انگو و مویز 

اضافه کنید کاکائو و گلاب بزنید بعد با پشت قاشق کاملا صاف کنید بذارید بخچال بعد مربع های کوچولو اندازه کف دست کوچکتر برش بدید هر روز یکی بدید همسرتون بخورن

تبلیغه؟

نه بابا خوب من اینا رو خریدم لازمم نمیشد 

گفتم حیفه بذار تو نی نی سایت بگم اگه کسی خواست با قیمت پایین تر بهش بدم

هم اینا اصراف نمیشه هم به نفر داروی جدید و تازه رو با قیمت پایینتر بدستش میرسه

چن سال ناباروری داشتی؟بچه اولته؟

من هفت سال برای بچه دومم ناباروری داشتم 

برای سومی همسرم رفت ازمایش دکتر گفت اصلا نمیتونی طبیعی باردار بشی😐

2706