2737
2734

سلام دوستان نی نی سایتی عزیز

نیت کنین برای حاجت رواییتون امن یجیب بخونم. لطفا دعا کنین قسمتم بشه برم کربلا، ممنونم🙏🏻. ان شاالله همگی حاجت روا باشیم🤲🌹خوندم لایکتون میکنم 

اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء، اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء، اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🤲

یا مُجیبَ المُضطَرّ ، یا مُجیبَ المُضطَر، یا مُجیبَ المُضطَر

اَجِبِ المُضطَرّ 

بِحَقِّ المُضطَرّ وَ نَحنُ المُضطَرّونَ وَ صَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدَنا مُحَمَّدٍ وَ الِه الطّاهِرینَ🤲

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
انشالله بحق همین روز عزیز امام رضا ع امضاش کنه برات، بحق جوادش

ممنون حاجتروا باشین ان شاالله

اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🤲

لطفا برای منم بخونید ازادیم برگرده

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  
اسمم زهراست دعا کن خونه بخریم همین روزا

حاجتروا باشین ان شاالله و خونه ی دلخواهتون قسمتتون بشه

اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🤲

2706