2737
2734

فیلمای آموزشیم روی لپتاپ هست می‌خوام ببرم اونجا ببینم با هندزفری 

جزومم داخل گوشیه 

اجاره میدم ببریم تو سالن یا اینکه دم در تحویل میگیرن؟ 

فضای قرائت خونه چجوری هست اصلا؟ دفعه اولیه میخوام برم

میذارن

[خانم معلم]تا شقایق هست، زندگی باید کرد🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃هر گلی در زمان خودش شکوفامیشه، صبر داشته باش🧚‍♀️💚 به امید روز‌های بهتر، برای رسیدن به خواسته‌م تلاش میکنم.  Rm من قطعا موفق میشم. و معلّم میشم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتابخونه اصلا برای درسخوندن خوب نیست

پانسیون های با نظارت خیلی بهترن

یا خونه

دلم میخواد یکی رو اونقدر بزنم اونقدر بزنم تا خونش بپاشه اینور اونور، بعدش تیکه تیکش کنم بندازمش سطل اشغال، تهشم همونجا بشینم گریه کنم که چرا اینکارو کردم/ یا دلم میخواد برم بالای کوه اونقدر جیغ بزنم تا تمام غم، درد، خشمایی که رها نکردم رو رها کنم، اونقدر جیغ بزنم تا خالی بشم، اونقدر جیغ بزنم تا از گلوم خون بیاد و اخرشم همونجا بیفتم بمیرم/ فقط دلم یه خونه توی یه جنگل بی نام و نشون و بی حاشیه میخواد که تا صد قدمیم هیچکس نباشه، کنار خونم یه رودخونه داشته باشم، دورو بر خونم پر از گلای قشنگ و خوشبو باشه، هر روز صبح با صدای گنجشکای اونجا بلند بشم، پاهامو توی اب تکون بدم، و موهامو رها کنم توی باد تا برقصن، فقط بخندم و بخندم، بدون فکر اینکه کی چه فکری میکنه دربارم، بدون اینکه استرس و اضطرابی داشته باشم، به دور از حملات عصبی و خشم و ناراحتی/میدونستین وقتی بچه میارید باید تربیتشم بکنید دیگه نه؟/امیدوارم روزی همه به این درک برسن که چه ازار کلامی و فیزیکی جرمن، در برابر این ادما و این ازار اذیتا سکوت نکنیم، همونجا فریاد بزنیم و بدونیم که هیچکس قرار نیست با جواب ندادن به این ادما به ما بگه با حیا و خانم و به به چه چه کنه
2731

من تو خونه بیشتر یاد میگیرم تا اینجور محیط ها 

ولی در کل میزارن ببری

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
ممنون عزیزم. هزینه کتابخونه چقدرع حدودا؟  ۲۰روز می‌خوام برم

کارت عضویت یکساله قبلا 20تومن بود. الآن رو اطلاعی ندارم

[خانم معلم]تا شقایق هست، زندگی باید کرد🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃هر گلی در زمان خودش شکوفامیشه، صبر داشته باش🧚‍♀️💚 به امید روز‌های بهتر، برای رسیدن به خواسته‌م تلاش میکنم.  Rm من قطعا موفق میشم. و معلّم میشم. 
2740
ممنون عزیزم. هزینه کتابخونه چقدرع حدودا؟  ۲۰روز می‌خوام برم

۴۰ هزارتومن

Enfj 💗/ حق میگم و حقگو ها رو شناسایی میکنم✌️ #حمایت_از_حقگویان /این کاربر از مشکل وسواس فکری و اضطراب اجتماعی رنج میبره ، ممنون که مراعات میکنید 🙏♥️اگه میخوای بحثی که کم آوردی رو با "روانی" خطاب کردنم بخاطر امضام تموم کنی بدون که خیلی بزدل و ترسویی 😂😂😂

اگه می‌بری باید هندزفری بذاری که مزاحم بقیه نشه صداش

Enfj 💗/ حق میگم و حقگو ها رو شناسایی میکنم✌️ #حمایت_از_حقگویان /این کاربر از مشکل وسواس فکری و اضطراب اجتماعی رنج میبره ، ممنون که مراعات میکنید 🙏♥️اگه میخوای بحثی که کم آوردی رو با "روانی" خطاب کردنم بخاطر امضام تموم کنی بدون که خیلی بزدل و ترسویی 😂😂😂
آره بابا ربطی نداره ببر

ممنون عزیزم.یه موردی هست اونجا پریز برق داره بزنیم به شارژ؟

چون عکسایی که من دیدم یه سالن بزرگه و مزای مطالعه تک نفره گذاشتن پریز برق نداشت🤦🏻‍♀️😂

برای کنکور میخواستم صبح تا شب برم کامل بخونم

کتابخونه اصلا برای درسخوندن خوب نیست پانسیون های با نظارت خیلی بهترن یا خونه

خونه که دارم ازش فرار میکنم چون سرو صدا زیاده😂

پانسیون نزدیک خونمون نیست برای رفت و آمد دچار مشکل میشم 

خونه که دارم ازش فرار میکنم چون سرو صدا زیاده😂 پانسیون نزدیک خونمون نیست برای رفت و آمد دچار مشکل ...

خب پس برو

اما مواظب باش حواست پرت نشه

خیلی کارای بیخودی میکنن

همش حواست پرت میشه

دلم میخواد یکی رو اونقدر بزنم اونقدر بزنم تا خونش بپاشه اینور اونور، بعدش تیکه تیکش کنم بندازمش سطل اشغال، تهشم همونجا بشینم گریه کنم که چرا اینکارو کردم/ یا دلم میخواد برم بالای کوه اونقدر جیغ بزنم تا تمام غم، درد، خشمایی که رها نکردم رو رها کنم، اونقدر جیغ بزنم تا خالی بشم، اونقدر جیغ بزنم تا از گلوم خون بیاد و اخرشم همونجا بیفتم بمیرم/ فقط دلم یه خونه توی یه جنگل بی نام و نشون و بی حاشیه میخواد که تا صد قدمیم هیچکس نباشه، کنار خونم یه رودخونه داشته باشم، دورو بر خونم پر از گلای قشنگ و خوشبو باشه، هر روز صبح با صدای گنجشکای اونجا بلند بشم، پاهامو توی اب تکون بدم، و موهامو رها کنم توی باد تا برقصن، فقط بخندم و بخندم، بدون فکر اینکه کی چه فکری میکنه دربارم، بدون اینکه استرس و اضطرابی داشته باشم، به دور از حملات عصبی و خشم و ناراحتی/میدونستین وقتی بچه میارید باید تربیتشم بکنید دیگه نه؟/امیدوارم روزی همه به این درک برسن که چه ازار کلامی و فیزیکی جرمن، در برابر این ادما و این ازار اذیتا سکوت نکنیم، همونجا فریاد بزنیم و بدونیم که هیچکس قرار نیست با جواب ندادن به این ادما به ما بگه با حیا و خانم و به به چه چه کنه
2706