2737
2734

مواد دلمه رو درست کن معمولا برنج و لپه و زرشک و کشمش 

بعد فلفل ها رو دربشون رو با چاقو باز کن 

بریز موادو داخلش 

بعد همه رو بچین تو ماهیتابه 

با رب و زردچوبه و آب جوش یه سس درست کن بریز داخلش 

رو شعله بزار قل بخوره و پخته بشه 

همه رنگ

برش های نازک بزن بصورت یه لایه پهن کن توسینی بذار افتاب

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پودر پاپریکا درست کن .. خیلی نازک نازک ببر پهن کن تو سینی بزار خشک بشن بعد هم پودرش کن ،اگه از همه ...

پاپریکا مگه اون فلفل های کشیده نیستن؟ فک نکنم فلفل دلمه ای معمولی باشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2731
همه رنگ

اگه زیاده میتونی کلاهکشوبرداری توشوتمیزکنی دوباره کلاهکشوبزاری جاش وقتی برای همشون اینکاروکردی وکیوم کنی یعنی توکیسه چندتاچندتا بزاری وباد کیسه روبگیری وبزاری توفریزر اینجوری هروقت بخوای دلمه درست کنی فلفل دلمه توفریزر داری

یه مقدارشو نگینی ریز هورد کن واسه ماکارونی فریز کن 

یه مقدار دیگشو حلقه‌ای یا هرجور دوس داری واسه داخل زرشک‌پلو فریز کن 

بقیشونم بشور کامل خشک کن درسته فریز کن بعدا میتونی باهاش دلمه درست کنی

2740
پاپریکا مگه اون فلفل های کشیده نیستن؟ فک نکنم فلفل دلمه ای معمولی باشه

چرا من با همین فلفل های دلمه ای چند رنگ درست کردم عالی شد

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از  آدمهای این پایین نگییییییردخالق تو راشاد آفریدآزاد آزاد آفریدپرواز کن تا آرزو پرواز را باور نکن...(تویی که داری این پست رو میخونی الهی خدا جوری شادت کنه که اشکات بند نیاد از خوشییییی
بریزم خرد کن ؟

آره نازک نازک برش بده.   . خورد کن نریزی آب میندازه،،

اون سفیدی های فلفل دلمه ای رو نریز

تلخ میشه

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از  آدمهای این پایین نگییییییردخالق تو راشاد آفریدآزاد آزاد آفریدپرواز کن تا آرزو پرواز را باور نکن...(تویی که داری این پست رو میخونی الهی خدا جوری شادت کنه که اشکات بند نیاد از خوشییییی
2706