2737
2734
عنوان

صبحا سایت چه خلوته 😐

61 بازدید | 11 پست

حالا شبا تاپیکارو گم میکنیا

الان پرنده پر نمیزنه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک شبا هم اینجام،تاپیکا اصلا جالب نیس.صبحا هم ک بدتر

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
2742

آخه صبح آدم خونه جارو میزنه ، ناهار میپزه

من بیشتر وقتا صبح کارامو میکنم الانم دارم لباس میشورم و برم جارو کنم 

خدایا بابت سلامتی و همه نعمت های خوبی که بهمون دادی و قدرشو نمیدونیم تشکر 
بنده حرف شما تایید میکنم 

سپاس گرازم😄

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
من ک شبا هم اینجام،تاپیکا اصلا جالب نیس.صبحا هم ک بدتر

اره موضوعات خیلی خسته کننده شدن

آخه صبح آدم خونه جارو میزنه ، ناهار میپزه من بیشتر وقتا صبح کارامو میکنم الانم دارم لباس میشورم و ب ...

حالا منم شبا بیشتر کارامو میکنم و بچه داری اینا

صبحا بیکار

2738
حالا منم شبا بیشتر کارامو میکنم و بچه داری اینا صبحا بیکار

خخخ من شب که شوهرم میاد دوست داره همش وقتمو با اون بگذرونم

اینم بگم من صبحا بیشتر انرژی دارم 

خدایا بابت سلامتی و همه نعمت های خوبی که بهمون دادی و قدرشو نمیدونیم تشکر 
خخخ من شب که شوهرم میاد دوست داره همش وقتمو با اون بگذرونم اینم بگم من صبحا بیشتر انرژی دارم 

انشاالله همیشه شاد و عاشق باشین ❤️