2737
2739
عنوان

شوهر کم عقل

293 بازدید | 15 پست

وای خدا خواهشا یا ازدواج نکنید یا به قول قدیمیا کبوتر با کبوتر باز با باز ،شوهر من از عقل و فهمش خیلی کم استفاده میکنه هیجانی تصمیم میگیره الان آخر برج پول کم داشتم باید بچمو ببرم دکتر صبح گفتم یه نون و یه قلم خرید کوچیک کنه رفته کارتو خالی کرده همیشه هم کم آورده من یا خانوادم پشتش بودیم یه حرفایی میزنه یه کارایی میکنه انگار با بچه ۱۶ ساله دارم زندگی میکنم هر چی هم میگم میگه  باشه و یادش میره زندگی واسم  خیلی سخته ... اصلا نمیشه بهش تکیه  کرد  ازش خسته شدم انگار دوتا بچه دارم نمیخوام همیشه به خانوادم رو بندازم بگم پول میخوام چرا مدیریت نمیکنه چرا هالو هست ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابای منم همچینه 

من یواشکی پول جمع میکنم 

یک مقدار پول رو پس انداز بلند مدت میکنم و باهاش طلا میخرم البته سکه پارسیان ، یک مقدارو برا کوتاه مدت مثل همین ک دکتری چیزی پیش بیاد ک پول لازم باشیم 

شما باید خودت مدیریت کنی عزیزم 

اینجور ادما تغییر نمیکنن ، شما تغییر کن و مدیریت مالی کن

خودم مدیریت میکنم بدبخت یه کارتمو میدم بره خرید خالی میکنه میگم چی میخوام ده بار نمیفهمه

ببین الان میتونی خرید اینترنتی کنی 

مثلا اکالا همه جا هست و میاره دم در ، آف میذاره و ....‌ 

این خرید خوار وبار و ....

یه روز توی هقته یا ماه هم با هم یا تنها برو تره بار 

بقیه هم پس انداز کن حالا برای پوشاک و دکتر و.... 

2740
خودم مدیریت میکنم بدبخت یه کارتمو میدم بره خرید خالی میکنه میگم چی میخوام ده بار نمیفهمه

دوتا کارت درست کن  مقداری که برای خرید لازمه رو همون موقع با همراه بانک براش بزن تا نتونه دیگه این کارها رو بکنه

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
منم همین کارو میکنم  ولی باز میره کار خودشو میکنه

باید کل حقوقشو بگیری و یه پول کمی ام برا خرج خودش بمونه دستش 

۸۰ درصد حقوقو بگیری و خودت مدیریت کنی 

دوتا کارت بانکی داشته باش 

هروقت خواست بره خرید ، ب همون اندازه بریزی داخل کارت 

من همینکارو میکنم 

همیشه ام میگم پول ندارم ، زیاد نخری 

گوجه ۴ تا بخر خراب میشه خخخخخخ 

باید کل حقوقشو بگیری و یه پول کمی ام برا خرج خودش بمونه دستش  ۸۰ درصد حقوقو بگیری و خودت مدیری ...

از فرهنگ سطح پایین جامعه هست نمیخواد خودشو تغییر بده من هم مردم هم زن 

از فرهنگ سطح پایین جامعه هست نمیخواد خودشو تغییر بده من هم مردم هم زن 

چاره ای نیست 

هیچوقت خودتو بخاطر تغییر دیگران اذیت نکن چون تغییر نمیکنن و فقط الکی خودتو زجر میدی 

خودت تغییر کن ، من ک خیلی از مدیریت کردن و رئیس بازی خوشم میاد 

الان حس خوبی دارم ک کلی پس انداز دارم 

چاره ای نیست  هیچوقت خودتو بخاطر تغییر دیگران اذیت نکن چون تغییر نمیکنن و فقط الکی خودتو زجر م ...

شکر خدا حالت همیشه خوب باشه،من اتفاقا یه مرد تمام میخواستم بشه روش حساب کرد پول خودشو واسه خونه خرج میکنه ولی فقط فکر دو روز هست نه کل ماه

2706