2733
2734

عزیزان ! می خوام هفته بعد  چهارشنبه  برای لاغری بوتاکس معده انجام بدم.  هزینه اش نسبت به بالن معده و اسلیو و بای پس،  کمتر هست ولی می ترسم .

خواهش می کنم اگر که خودتون یا دوستان و ...انجام دادن نتیجه و عوارضشو بفرمایین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بچه ها  من با بالن معده  ۱۰ کیلو کم کرده ام  ولی نتونستم بالن رو تحمل کنم  و در آوردم   الآن می خوام با بوتاکس معده ۷__۶ کیلو کم کنم .( بوتاکس معده برای اضافه وزن های کمتر از ۱۰ کیلو جواب میده و تاثیر داره ) 

کاش کسانی باشن نتایجشونو بگن تا برای هفته بعد از سر درگمی دربیام . 

واقعاً از چاقی خسته شده ام  خییییییلی خسته .

عمل اسلیو و ....نمی تونم انجام بدم  از عملهای سنگین می ترسم  خییییلی ضعیفم . 

بلفی جان ! این خبری که گفتین از منبع معتبره عزیزم ؟ 

فقط می خوام ۷___۶ کیلو وزنم پایین بیاد   می دونم که بع ش انگیزه پیدا می کنم  ، انرژی می گیرم و تلاش می کنم .

۱۸ ساله که با چاقی می جنگم ولی .......

2740
بلفی جان ! این خبری که گفتین از منبع معتبره عزیزم ؟  فقط می خوام ۷___۶ کیلو وزنم پایین بیاد ...

دختر قشنگ رژیم بگیر با ورزش به بدنت آسیب نزن من ۲۵ ساله انواع و اقسام راه‌ها رژیم ها ورزش و...رفتم 

اسلیو هم خوب نیست برای شما بوتاکس هم به خداعلمی نیست نزن من دلم میسوزه برای سلامتیت

هرچی آرزوی خوب مال تو 
عزیزم شما ملیتاید تزریق کردین؟ چطور بود؟

سلام عزیزم ! 

والا ملیتاید  به تدریج بدنم بهش عادت کرد و باید مقدار تزریق رو زیاد می کردم  تا نتیجه بگیرم   ،  ترسیدم زیادیش عوارض داشته باشه ( تو گوگل عوارضشو خونده بودم  و خیلی می ترسیدم  و با استرس و اضطراب ازش استفاده می کردم ) 

برای همین  دیگه استفاده نکردم .

ولی 

هفته گذشته برای لاغری به پزشک متخصصی مراجعه کردم  با تعجب دیدم  تو نسخه ام  برام ملیتاید نوشته ،  حالا  یک در میان استفاده می کنم .

سلام ! بوتاکس معده  اثرش بعد دو هفته از تزریقش شروع میشه . امروز روز دهم تزریق هست   حتما ...

سلام عزیزم شما چن ماه بالن داشتی؟ چقد کم کردی چرا نتونستی تحمل کنی بالن رو؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2706