2752
2734
این روش‌ها موقتی هست اثرش بره دوبرابر چاق میشی بعد اشتهات خیلی زیاد میشه تو ترکیه زده بودن ۲۵تا۳۰ نف ...

سلام بلفی جان من درباره بوتاکس تحقیق کردم روی بعضیا تاثیری نداشته  شما که واردی به نظرت بالون خوبه ؟‌یا همون بای پس مناسب تره؟ آخه پول عمل لاغری ندارم :/

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
سلام بلفی جان من درباره بوتاکس تحقیق کردم روی بعضیا تاثیری نداشته  شما که واردی به نظرت بالون خ ...

نه بالن نه بوتاکس عزیزجان اصلا خوب نیستن روش‌های الکی و به درد نخور که زمانش تموم بشه دوبرابر وزن برمیگرده

هرچی آرزوی خوب مال تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بالن نه بوتاکس عزیزجان اصلا خوب نیستن روش‌های الکی و به درد نخور که زمانش تموم بشه دوبرابر وزن بر ...

عزیزم دکتر امیر احمدی میشناسی ؟ میدونی کارش خوبه یا نه؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2731
جراح هستن درسته؟  اسمشون رو شنیدم فقط

بله عزیزم علی امیر احمدی

سلام عزیزم شما چن ماه بالن داشتی؟ چقد کم کردی چرا نتونستی تحمل کنی بالن رو؟

۰

سلام ! من بالون رو ۸ ماه داشتم   ۲۳ کیلو کم کردم   بعد ۸ ماه 

معده ام به حدی کوچک شده بود که  پمی تونست بالون رو تحمل کنه   دکتر خودش اقدام به درآوردن بالون کرد .

البته بالون معده  بعد ۹ ماه  باید خارج بشه .

عزیزم از بوتاکس نتیجه ای دیدی؟

نه عزیزم ! هیچ نتیجه ای ندیدم   خیلی ناراحتم .

حالا یه ماه منتظر میشم  و بعد با کمک خدا با پس اندازم بالون معده میذارم .

ببینم چی میشه ؟ 

نه عزیزم ! هیچ نتیجه ای ندیدم   خیلی ناراحتم . حالا یه ماه منتظر میشم  و بعد با کمک خدا ب ...

عزیزم ملیتاید هیچ تاثیری نداشت واست؟من می‌خوام بگیرم استفاده کنم از دوستام خیلی باهاش لاغر شدن،خدا کنه واسه منم خوب باشه.

بالون معده چطوری هست یعنی عمل جراحی هست؟من که از عمل خیلی میترسم اگه نه انجام میدادم

عزیزم ملیتاید هیچ تاثیری نداشت واست؟من می‌خوام بگیرم استفاده کنم از دوستام خیلی باهاش لاغر شدن،خدا ک ...

نه عزیزم ! آمپوله  تاثیری نداشته.

بالون معده با جراحی نیست  با آندوسکوپی انجام می گیره .

به احتمال ۶۰ درصد انجامش میدم .