2733
2739

....خوشحال میشم اگه تجربه ای دارین در اختیار منه بی نوا بزارین.

سفارش دادم برای همسرم 

ک الان توی کمپ هست 

بعد اومدنش بخوره روزی یدونه

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍

کاش با ی پزشک مشورت کنی چون دارو چیزی نیس ک رو تجربیات دیگران بشه حساب کرد و ازش استفاده کرد :(

شاید اصن برا یکی کارساز بود برا همسر شما ن

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش با ی پزشک مشورت کنی چون دارو چیزی نیس ک رو تجربیات دیگران بشه حساب کرد و ازش استفاده کرد :( شای ...

خیلیا نتیجه گرفتن 

من الان ماه هاست دارم تحقیق میکنم 

شوهرم چند باز تهدید کردم ترسوندم 

ینی همه کار کردم 

الآنم ۵روزه تو کمپه 

خیلی دارم تلاش میکنم ک زندگیم خراب نشه فقد ب خاطر پسرم

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍
2728
خیلیا نتیجه گرفتن  من الان ماه هاست دارم تحقیق میکنم  شوهرم چند باز تهدید کردم ترسوندم&n ...

خب اگ تحقیق کردی و مطمئنی ک ببر بده استفاده کنه

حل میشه مطمئن باش

ب تلاشت ادامه بده

همسرت و پسرت الان بیشتر از هر موقعی بهت نیاز دارن قوی بمون لطفا

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
اصولا درمان ترک اعتیاد تخصص ما روانپزشک ها هست ولی باید ویژگی های داروی مصرفی و مواد همسرتو بدونیم

عععع شما روان پزشکی 

خدا خیرت بده 

بگو من چیکار کنم 

ک همسرم این گل لعنتی و ترک کنه 

باور کن دو س روز نکشه عین بچه ها گریه می‌کنه

خب اگ تحقیق کردی و مطمئنی ک ببر بده استفاده کنه حل میشه مطمئن باش ب تلاشت ادامه بده همسرت و پسرت ...

عاره عزیزم امیدم اول ب خدا بعد ب دارو 

2738
عععع شما روان پزشکی  خدا خیرت بده  بگو من چیکار کنم  ک همسرم این گل لعنتی و ترک کن ...

کمپ که هستش مجوز داره ؟ دارو چی بهش میدن؟ چه مدت مصرف کرده ؟ 

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی،رزیدنت اعصاب و روان
کمپ که هستش مجوز داره ؟ دارو چی بهش میدن؟ چه مدت مصرف کرده ؟ 

بعله مجوز داره 

دارو نمی‌دونم چی بهش میدم 

خودش سرترالین بود دکتر براش نوشته بود ولی نمی‌دونم اونجا الان میخوره یا ن 

من قرص نالتروکسان گرفتم براش بیاد روز یدونه بدم ک وسوسه نگیره 

انشاللع جواب بده

بعله مجوز داره  دارو نمی‌دونم چی بهش میدم  خودش سرترالین بود دکتر براش نوشته بود ولی نمی ...

درمان گل و مشتقات ماریجوانا زیاد سنگین نیست اما بیشتر سعی کنید بازگشت ذهنی بهش نداشته باشه ، اگر افسردگی داشته و برای رهایی از اون به گل روی آورده تا یک سال از آنتی دپرسانت ها مثل همون سرترالین استفاده کنید از دادن دارو سرخود بپرهیزید

درمان گل و مشتقات ماریجوانا زیاد سنگین نیست اما بیشتر سعی کنید بازگشت ذهنی بهش نداشته باشه ، اگر افس ...

اهان مرصی عزیزم پس همونو بعد اومدن باز شروع میکنم 

فقد مشکلش اینه ی هفته بعد اثر میزاره 

بعد اینکه چ مدت بخوره 

بعد قعط دارو باز افسرده نشه

اهان مرصی عزیزم پس همونو بعد اومدن باز شروع میکنم  فقد مشکلش اینه ی هفته بعد اثر میزاره  ...

سرترالین ، فلوکستین و مشتقات سری های ssri اینها برای اینکه تاثیرات درمانی بزارن حداقل ۱۰ روز زمان میخواهند بنابراین باتوجه به نظر پزشک صبح ها یک عدد مصرف کنید تا یک سال معمولا خیر باید برای ترک دارو برید نظر پزشک تا تصاعدی قطع بشه

2706